50 Adet En iyi WordPress Fotoğrafçılık Temaları Ücretsiz İndir | Vektörel Çizim

50 Adet En iyi WordPress Fotoğrafçılık Temaları Ücretsiz İndir


WordPress web dünyasında insanlar çapında gelmesini bir kelime. Eğer online iş içine iseniz kesinlikle WordPress temaları ile de tanışmış bulunmaktadır. Peki, size birçok şey zaten web dünyasının bir parçası olabilir ama enter ve online varlığını yapmak için planlama olmayabilir.

Gönderen Minimalist için Coming Soon , Portföy size tüm seçim yapmak için çeşitli WordPress temaları vitrinlerine ile geliyor oylandı. Çeşitli kategorilerde WordPress temaları bölerseniz, yine çeşitli amaçlar için kullanılabilir sayısız olanları vardır.

Fotoğraf çok birçok kişi meslek olarak tercih ediyor gibi bir patlama yaşadı bir meslektir. Bana sor, hatta ben bir yüksek kaliteli DSLR aldım ve açıkçası benim cep prick değil ideal bir fotoğraf WordPress teması arıyordum ki benim tıklama vitrin için planları var hangi için fotoğrafçılık hakkında tutkulu duyuyorum.Yani, ben en iyi ücretsiz WordPress temaları ve fotoğraf alarak resimleri seviyorum ve aynı vitrin isteyenler ile aynı paylaşmak düşünce benim arama başladı.

Fotoğraf ve tıklama vitrin ve geri bildirim almak için serin bir WordPress Temalar arıyor içine kim hepiniz olanlar için, burada iyi ücretsiz WordPress temaları fotoğraf derleme ile geldi. Onları kontrol edin ve seçim yapmak.

En iyi ücretsiz-wordpress-fotoğraf-temalar

1. Yüksek Çözünürlük

Yüksek Çözünürlük sizin Anasayfam sizin tıklamalar için etkili bir vitrin yapar süper tam boyutlu arka plan slayt gösterisi kullanarak ücretsiz bir WordPress fotoğrafçılığı. Bu fotoğrafçılar için harika bir seçim yapmak katkıda özelleştirilebilir jQuery tam ekran slayt gösterisi, portföy sayfası şablonu ve daha bir çok özellikleri ile birlikte geliyor.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

2. Tam Ekran

Tam ekran portföyleri, fotobloglarla, videoblogs ve diğer sanat eserleri için tek sütun fotoğraf ve multimedya WordPress. Bu fotoğrafçılara minimalist yan kaydırma ana kullanarak işlerini sunma benzersiz bir yol sağlar.

best-free-wordpress-photography-themes

3.. Anlık

Anlık seni seviyorum insanlar, yerler ve şeyler fotoğraf paylaşımı için ücretsiz bir WordPress teması. Bu tema ana özelliği temiz bir tasarıma ve bizim meşhur sayfa oluşturucu özellikleri.

best-free-wordpress-photography-themes

4. Otofokus

Otomatik Odaklama fotoğrafçılar için oluşturulan ücretsiz bir WordPress teması. Birçok güzel özellikleri bir duyarlı düzeni kullanarak ve dahil olmak üzere bir çekici ve etkili web varlığı gerekir fotoğrafçılar için mükemmel bir seçim haline gelmiştir.

best-free-wordpress-photography-themes

5. Ksenon

Xenon fotoğrafçılar veya tasarımcılar için mükemmel bir seçim olduğunu bir portföy tema. Bu diğer elementlerden en az oyalama yaratıcı işler veya fotoğraf vitrin yardımcı olur. Özellikli küçük resim, özel arka plan, tema seçenekleri, özelleştirilebilir renkler ile birlikte widget kenar çubuğu gibi özellikler hep birlikte dışarı incelemeye değer bir tema yapmak.

best-free-wordpress-photography-themes

6. DigiFoto

Eğer yaratıcı bir fotoğrafçı ya da portföy vitrin isteyen bir sanatçı iseniz, dijiFoto işinizi ziyaretçilerinizin dikkatini olmaz şekilde çekici bir eğlence içinde vitrin görüntülemek için mükemmel bir yoludur.

best-free-wordpress-photography-themes

7. Onesie

Onesie portföy, olay veya iş site için harika bir seçim olabilir ücretsiz bir sayfa duyarlı açılış sayfası tema.

best-free-wordpress-photography-themes

Pinzolo az ve kolayca özelleştirilebilir bir serin yeni duyarlı WordPress teması.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

9. Lensa

Lensa en etkin şekilde onların fotoğraflarını sergilemek isteyen fotoğrafçı siteleri, modeli devam eder, tasarımcılar ve diğer reklamlar için ücretsiz bir WordPress teması.

best-free-wordpress-photography-themes

10. Kış

Kış özel menü gibi özellikleri ile birlikte geliyor WordPress teması tumblog bir tek sütun ücretsiz prim, resim, Metabox, widget altbilgi özellikli ve tumblog ve daha birçok.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

11. F8 Lite

F8 Lite kendi sitesine dönüşümünde kullanıcılara yardımcı veya tam olarak işleyen bir fotoğraf veya multimedya portföy sitenize entegre blog ücretsiz Fotoğrafçılık WordPress teması.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

12. Hatch

Hatch basit bir fotoğraf ve portföy WordPress teması. Onun duyarlı düzeni ziyaretçinin masaüstü ekran veya bir mobil cihazda sitenizi görüntülerken ise otomatik olarak algılar ve buna göre ayarlar.

best-free-wordpress-photography-themes

13. Adment

Adament fabthemes.com ücretsiz prim duyarlı WordPress teması. Bootstrap 3 çerçeve, kurulum, bir fotoğraf ile ilgili web sitesi sağlayan bu fotoğraf WordPress şablonu Dahili. Bu özelleştirmek için birçok seçenek ile geliyor ve tema renk şeması da kolayca özelleştirilebilir.

best-free-wordpress-photography-themes

14. Fotoğram

Fotoğram sayfa rahat kaydırma yapmak için Masonluk ve Sonsuz Yükleme komut ile birlikte gelen bir sıvı ve duyarlı bir tema.

best-free-wordpress-photography-themes

15. PHOTOPIA

‘PHOTOPIA’ Kullanıcıların gerçekten çarpıcı boyutta görüntüleri deneyimi sağlar WordPress teması.Maceracı için, PHOTOPIA bile ilham galerileri, kişisel bloglar ve çok daha fazlası için kullanılabilir.

best-free-wordpress-photography-themes

16. Klasik Fotoğrafçılık

İşte odağı olmak ve slayt, galeriler ve blog gönderileri ile bu fotoğrafları görüntülemek için fotoğraflarını sergilemek için olanak tanıyan basit bir düzen kullanan bir Klasik Fotoğrafçılık tema.

best-free-wordpress-photography-themes

17. Wembley

Wembley Bootstrap 3 çerçeve üzerine inşa edilmiş ücretsiz bir prim portföyü WordPress teması. Müthiş Bootstrap çerçevesinde tüm özellikleri ile duyarlı tema dahil.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

18. Shutterloop

ShutterLoop RresponsiveDeck.com tarafından tamamen duyarlı serbest fotoğrafçılık WordPress teması.Tema büyük bir seçim yapar, özel kontrol paneli ile büyük özelliği denetimi yoluyla vardır.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

19. F8 Statik

F8 Statik kolayca işinizi vitrin sağlayan tam olarak işleyen bir fotoğraf veya multimedya portföy sitesine sitenizi dönüştürmek veya blog ücretsiz bir WordPress teması.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

20. Wallbase

Wallbase Eğer ana sayfasında bir tam ekran slayt gösterisi veya arka plan olarak resim slayt gösterisi ile düzenli bir blog ya da kullanmak için veren bir tam ekran slayt portföy tema.

best-free-wordpress-photography-themes

21. Svelte

Svelte profesyonel blogging, portföyler ve hatta çarpıcı fotoğraflar için şık minimal tasarım mükemmel özelliklere bir dikkatle el işi duyarlı WordPress teması.

best-free-wordpress-photography-themes

22. Snaps

23. Fotoğrafçı

Fotoğrafçı göstermek ve onların fotoğraf görüntülemek için Fotoğrafçılar için ücretsiz bir WordPress teması.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

24. Shuttershot

Shuttershot fabthemes.com ücretsiz prim WordPress teması. Bu fotoğraf web siteleri için idealdir. Onun anasayfa tam ekran görüntü kaymak vardır.

best-free-wordpress-photography-themes

Demo | İndir

25. Photum

Photum kullanıcıları tarzı fotoğraflarınızı showoff sağlayan bir tema.

best-free-wordpress-photography-themes
Ben şahsen Xenon, Onesie ve Lensa Fotoğrafçılık WordPress Temalar sevdim ve benim tıklama görüntülemek için bunlardan birini toplayıp olacaktır. Hanginiz seç ve neden olurdu? Bizim listesine eklemek için daha iyi ücretsiz WordPress temaları fotoğraf varsa bize bildirin musunuz.

1. SKT Tam Genişlik

SKT-full-width

SKT Tam Genişlik tema tarafında basit, yarı-şeffaf menü ile blogun önündeki çarpıcı tam ekran fotoğraf ile birlikte geliyor. Ama bu tam ekran fotoğraf sadece bir arka plan görüntüsü değil.Aslında bir kaymak, ve böylece orada birden çarpıcı, büyük görüntüleri olabilir. Bu ziyaretçilerin herhangi bir arama yapmak zorunda veya büyütme olmadan hemen taramaya başlamak için izin verir.

Gerçek bir blog ve blog sayfaları sadece ana menüden gibi bir yarı-şeffaf bir arka plan üzerinde dinlenme ve böylece bile blog kendisi, tüm ekranı kaplıyor büyük bir fotoğraf arka plan var.

2. Portal

kapı

Portal tema temiz, tek sütun tema. Ana sayfada her mesaj bir başlık ve ardından metin alanının tarafın üzerinden dışarı Arabistan’dan geniş özellikli bir görüntü vardır. Tek mesajlar çok aynı görünüm kazanır. Bu tema aynı zamanda bir sayfa oluşturucu ile geliyor.

3. Anlık

enstantane fotoğraf

Anlık tek sayfalara neden ana sayfasında bir kaydırıcı ve galeri tipi minyatür ile geliyor. Bu tek sayfalar yalnızca fotoğraf kendisine adamış bir üst bölgede fotoğraf göstermek. Sayfanın alt alan daha sonra bir açıklama ve yorum alanı içeriyor.

Bu tema aynı zamanda bir sayfa oluşturucu ile gelir ve sizin gibi eğer öyleyse bunun dışında bir daha geleneksel tarzı sitesini yapabilirsiniz.

4. Travelify

travelify

Travelify tema, beklediğiniz gibi, normal fotoğraf anlamına akılda seyahat, ve onları bir sürü ile dizayn edilmiştir. Tabii siz de başka amaçlar için kullanmak değil hiçbir neden yok. anasayfa üstünde büyük bir kaydırıcı ile birlikte geliyor, ve ana sayfasında her sonrası içerik alanının tüm genişliği kapsayan büyük “minik” vardır. Bu yüzden bile ana sayfasında, fotoğraflarınızı göstermek için bir şans var.

5. Obscura

obscura2

Bu ücretsiz Tematik tema bir çocuk teması. Eğer ana sayfasında resmin üzerine tıkladığınızda o başka görüntüye hareket ettiğini birçok temalar farklıdır. Yani Başbakan noktada bir galeri hakkı (kullanıcılar bilmiyor olsa onlar tıklayarak başlayana kadar bir galeri) sahiptir. Bu NextGen galeri eklentisi destekler.

6. Göz kamaştırıcı

göz kamaştırıcı

Photoblogging için göz kamaştırıcı tema en büyük selam çok büyük bir anasayfa kaydırıcı ile birlikte, her yazının üstündeki konan büyük özellikli resim gibi görünüyor. Bu sınırsız renk seçenekleri, aksiyon düğmesi bir çağrı, sosyal medya düğmeleri, sonsuz kaydırma, ve daha fazlası ile geliyor.

7. Köpüklü

köpüklü

Köpüklü tema ana sayfasının üst kısmında çok büyük bir kaydırıcı ile birlikte geliyor. Ana sayfada pasaj yarısında esas bölünmüş bir çekici, temiz görünümlü kutu. üst yarısı büyük bir “thumbnail” ve alıntı ile doldurulduğunda alt yarısı ile doldurulur. Eğer sonrası içine tıkladığınızda, özellikli görüntü ana sayfasında gibi içerik alanının üst kısmında bir kez daha.

8. Unite

birleşin-tema-yeni

Unite tema ana sayfasının üst kısmında büyük bir kaydırıcı ile birlikte geliyor. Tek blog sayfaları yazının başlığı üzerinde büyük bir özellikli görüntüyü görüntülemek. Arşiv / kategori sayfaları da ziyaretçilere yazılar için ana fotoğrafın bir güzel büyük bir görünüm verir, yazılan başlık üzerinde büyük bir özellikli görüntü / “üzerlerine” göstermektedir.

9. Satu

satu

Satu tema ana sayfasında her sonrası ön ve merkezi özellikli görüntüsünü koyar basit, tek sütun tema. Her özellikli görüntü içerik alanının tüm genişliğini kapsar. Her sonrası alanının alt yarısı başlık ve alıntı ile alınır. Tek mesajlar benzer başlık ve daha sonra posta yoluyla takip sonrası çok üstünde özellikli bir görüntü ile tasarlanmıştır.

10. Aile

aile

Aile tema her mesaj ve Sayfa üstündeki çok büyük bir görüntü ile geliyor. Görüntü içerik alanının tüm genişliği, kenar çubuğu olabilir, hatta alanı kaplıyor. Aşağıda bu seviyede daha sonra da başlık ve sonrası, ve kenar çubuğu başladığı olmasıdır. Yani orada bir kenar çubuğu, ama büyük özellikli bir görüntü sonrasına kadar yüklü almaz.

Görsel 11.

görsel

Görsel tema, resimlerinizi ziyaretçileri mesaj yoluyla hızlı bir görünüm aşağı almak için izin veren bir esnek ızgara tipi ana sayfasını istihdam, ve tabii ki. Tek bir yazı üzerine, fotoğraf içerik alanının tam genişliğini kaplıyor. Aşağıda kısa bir açıklama ya da tam yazı için kullanmak başlık ve sonrası alanıdır.

12. Pazar

market2

Pazar tema farklı görevlerinden küçük bir ızgara düzeni altında daha sonra sayfanın üst kısmında bir kaydırıcı koyar ve iyi dengelenmiş, çekici görünümlü ana ile birlikte geliyor. Büyük, kare küçük resim mousing bir açıklama ve bir “Devamı” linki ile birlikte bir bindirme harekete geçirir.

13. Onbeş

onbeş

Onbeş tema farklı görevlerinden özellikli küçük resim bir ızgara içine veren ana sayfasında büyük tam genişlikte arka plan başlık fotoğraf ile birlikte geliyor. Bir küçük resmin üzerine geldiğinizde, görüntü yakınlaştırma ve dönüşler, daha sonra yazılan bir açıklama ve düğme ile bir bindirme karışır.

14. Onaltı

on altı

Onaltı tema aşağıda mesajların giden küçük bir galeri ile ana sayfasında bir kaydırıcı spor.Küçük getirilmesi, hareket hafif bir yakınlaştırma etkisi ayarlar. Tek sayfa Mesajları aynı başlık görüntü tutmak, ve daha sonra düzenli bir mesaj var.

15. Preus

Preus

Preus tema, ama sonra o ana sayfasında altında size gönderilen gelen özellikli görüntüleri ile film şeridi sürgünün bir tür bulabilirsiniz birçok temalar olarak sayfanın üst kısmında tam genişlikte başlığı ile birlikte geliyor. Bir fotoğraf blog için, bu ziyaretçiler hızlı bir şekilde ziyaret etmek isteyebilirsiniz sonrası hangi görmek için fotoğraflar aracılığıyla taramaya başlamak için uygun bir yoldur.

Ana sayfasında devam her büyük özellikli bir görüntü ve daha sonra yazılan bir alıntı ile mesaj akışı vardır.

16. Temptation

ayartma

Temptation tema Sayfanın en yakın çok büyük kaydırıcı ile birlikte geliyor. Bu sayfanın tam genişlik ve neredeyse tüm yüksekliği de kapsar. Kaymak Aşağıda birkaç farklı alanlar vardır.Önce küçük olan başka bir mini kaydırıcı var. Bunun altında galeri bir türüdür. Ve sonra aşağıda farklı mesajlar için küçük bir ızgaraları vardır. Kısacası, bu temanın ana sayfası görüntüleri göstermek için fırsatlar yüklenir. Siyah arka plan da fotoğraflarda odak koyarak ve bu bir fotoğraf odaklı sitede re-vurgulayan bir yolu vardır.

17. BirdSITE

birdsite

BirdSITE tema ana sayfasında özellikli görüntülerin bir ızgara ile size sol hizalanmış sayfayı verir. ızgara düzeni tablet ve telefonlarda özellikle de çalışmak üzere tasarlanmıştır. Demo tek sayfaların çoğu aşağıda bir açıklama bölümü ile içerik alanında bir kaymak / slayt gösterisi.

18. JA Mortram

mortram

Hiçbir resmi demo sitesi olmasına rağmen, bu tema aslında web Small Town Atalet için oluşturuldu. Yani orada eylem tema bir kopyasını görebilirsiniz.

Bu basit, temiz, tek sütun tema. anasayfa sola büyük bir küçük resme ve sağ tarafta bir alıntı ile mesaj akışı gösterir.

19. Origami

origami

Origami tema çok temiz ve çekici tek sütun tema. anasayfa son mesajların akışı gösterir. Her yazının üstündeki içerik alanının genişliği boyunca uzanan büyük bir özellikli görüntü. Aşağıda başlığı ve yazının geri kalanı.

20. Açıkça

açıkça

Açıkça tema ana sayfasının üst kısmında büyük, tam genişlikte kaydırıcı ve daha sonra altında son yazının akışı vardır. Tabii ki oldukça tipik, ama mesajların için özellikli görüntüleri daha önce hiç görmediğiniz bir kaç niteliklere sahip. Birincisi, onlar aşağıda dışında metinden daha geniş dışarı çıkıntı, ve onlar da her biri kendi tarafı aşağı çalışan sosyal medya simgeleri var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*