100 Adet Ücretsiz Renkli Geometrik Arkaplanlar | Vektörel Çizim

100 Adet Ücretsiz Renkli Geometrik Arkaplanlar


Geometrik çokgen arka planları, grafik ve web tasarımcılarının topluluğunda giderek daha popüler hale gelmektedir. Web üzerinde bulabileceğiniz çok sayıda çokgen çok renkli arka plan vardır, bazıları ücretsiz ve diğerleri için fazladır. Bu ücretsiz HD geometrik çokgen arka planlar, uygulama vitrinde ve sunumlarda, duvar kağıtlarında, web sitesi geçmişlerinde ve daha pek çok alanda harika görünmeleri nedeniyle çok popüler hale geldi!

Sizin için 150 + harika ücretsiz HD geometrik poligon arka plan topladık. Bu harika arka plan setleri, tasarım yaparken kesinlikle çok yardımcı olacaktır. Onları istediğiniz gibi indirin ve kullanın!

30 Ücretsiz Çokgen / Düşük Poly Arka Plan Dokusu

Bu set  30 ücretsiz düşük polimet dokuyu + GIF önizlemede 10 yeni yeni doku sağlar). Hepsini ücretsiz olarak indirin. Web Tasarım ve Baskılar, Broşürler, PowerPoint, Sunumlar, Duvar Kağıtları, Başlıklar, Kartlar veya istediğiniz herhangi bir şey kullanılabilir.

30 Çokgen Düşük Poly Arka Plan Dokusu

Çokgen / Düşük Poly Arka Plan Doku

Tasarımcı bu dokuyu bir freebie yaptı. 3000x2000px olarak indirebilirsiniz. Bu, web sitesi geçmişleri, illüstrasyonlar ve posterler için kullanabileceğiniz mükemmel bir geometrik arka plandır.

Çokgen Düşük Poly Arka Plan Doku

Ücretsiz Çokgen Arka Planlar: V2

Bu, @ 150 dpi RGB Formatında 12 Farklı Arka Plan ile gelen, web tasarımı veya grafik tasarımı için mükemmel çokgen arka planlar dizisidir. Kapsar: 12 JPGs Yüksek Çözünürlük (150 dpi) 4000 × 2500.

Ücretsiz Poligon Arka Planlar V2

20 Ücretsiz Poligon Arka Planı

Bu, her biri farklı alçak poli desenlerine ve renk şemalarına sahip 20 arka planın büyük bir koleksiyonu, ücretsiz indirmenize izin veriyor! 300ppi’de tümü 3000×2000 piktedir ve bunları hem baskı hem de web tasarımları için yeterince büyük yapar.

20 Ücretsiz Poligon Arka Planı

Ücretsiz Çokgen / Düşük Poly Arka Plan Dokuları

Bu, düşük poli / çokgen arka plan dokularının bir kümesidir. Birçok tasarım projesinde kullanılmak harika.

Çokgen Düşük Poly Arka Plan Dokuları

5 Premium Ücretsiz Poligon Arka Planı

Bu arka planlar 1980 × 1080 çözünürlüğe girdi ve Sinema 4D’de Cel Renderer işlevi ve bunun olmadan birkaç görüntü render kullandı.

5 Premium Ücretsiz Poligon Arka Planı

50 Ücretsiz Tesselleted Tasarımları

Ücretsiz indirme içeriği: 50 eşsiz mozaik deseni olan AI dosyası, bulanıklık, degrade ve akıllı nesneler için renkli akıllı filtreler içeren PSD dosyası, 2560 × 1440’da kullanıma hazır 130.png.

50 Ücretsiz Tesselleted Tasarımları

12 Ücretsiz Poligon Arka Planlar Cilt 1

Bu, 12 poligon arka plandaki bir özgür çalışmadır. Bu çokgen arka planlar web tasarımı veya grafik tasarım projeleri için harika. Set, 12 farklı Arka Plan + 2 farklı ebat, @ 300 dpi RGB Biçimi içeriyor. İçeriği: 6 JPGs Yüksek Çözünürlük (300 dpi) 4000 × 2500, 6 JPGs Yüksek Çözünürlük (300 dpi) 2560 × 1600.

12 Ücretsiz Poligon Arka Planlar Cilt 1

5 Geometrik Arka Plan

Bu freebie, web sitesi geçmişleri, illüstrasyonlar ve posterler için kullanabileceğiniz 5 adet yüksek çözünürlüklü geometrik arka plan içerir. 5 arka planın tamamı hem ai hem de jpg formatlarında gelir. Jpg görüntüleri, 2500 x 2500 piksel boyutundaki yüksek çözünürlüklü çözünürlüktedir.

5 Geometrik Arka Plan

 10 Geometrik Arka Plan

Bu set, web sitesi geçmişleri, illüstrasyonlar ve posterler için kullanabileceğiniz 10 adet yüksek tanımlı çokgen arka plan dokusu içerir. Tüm 10 arka plan hem ai hem de jpg formatlarında gelir. Jpg görüntüleri, 2500 x 2500 piksel boyutundaki yüksek çözünürlüklü çözünürlüktedir.

10 Geometrik Arka Plan

 Çokgensiz vektörel arka planlar

Bu, üçgen ve poligon şekilleri içeren harika bir vektör arka plan setidir. Birçok tasarım projesi için harika.

Çokgensiz vektörel arka planlar

 Poligon ücretsiz vektör arka planları Set 2

Bunlar, ticari kullanım için atıf ile birlikte ücretsizdir. Bu üçgen biçimli arka planlar çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Poligon ücretsiz vektör arka planları Set 2

 Çokgen soyut vektör arka planları

Bu, harika renkler ve desenler içeren çokgenli soyut vektör arka planlarının bir kümesidir. Bunlar, her türlü tasarım projesinde kullanılmak üzere harika.

Çokgen soyut vektör arka planları

 Vector Abstract Renkli Çokgen Arka Plan Tasarımı

Bu bir ücretsiz vektör soyut renkli çokgen arka plan tasarım illüstrasyonu. Vector Abstract Colorful Polygon Background Design’ı kişisel kullanımınız için kullanabilirsiniz. Ticari projelerinizde kullanmadan önce bu vektör grafiğinin lisansını okuduğunuzdan emin olun!

Vector Abstract Renkli Çokgen Arka Plan Tasarımı

 Mavi Geometrik Vektör Arka Plan

Bu, uygulamalar, sunumlar, web siteleri ve duvar kağıtları gibi birçok tasarım projesi türü için kullanabileceğiniz harika, ücretsiz mavi geometrik vektörel bir arka plan.

Mavi Geometrik Vektör Arka Plan

 Ücretsiz Vektör Tarafından Kırmızı Çokgen Arka Plan Vektör

Ellerinizi bu yeni Kırmızı Çokgen Arka Plan Vektörü’nün üzerine getirin. Creative Commons Lisansı uyarınca.

Ücretsiz Vektör Tarafından Kırmızı Çokgen Arka Plan Vektör

 Kuru Simgelerle Kristalleştirilen 2 Vektör Grafiği

Kristalize 2 Vektör Grafiğini .eps dosya formatında indirdikten sonra, dosyayı açıp değiştirmek için bir vektör düzenleme programına (Adobe Illustrator gibi) ihtiyacınız olacaktır.

Kuru Simgelerle Kristalleştirilen 2 Vektör Grafiği

Geometrik arka planlar ve çokgen grafikler, arka plan olarak uygulamalar ve web sitelerinde ve poster tasarımı için en yeni trenddir. Düz tasarım trendi için yeni bir yön sağlar ve temiz, minimalist UI tasarım öğeleriyle iyi oynarlar.

Bu yazıda, en iyi ücretsiz geometrik arka plan setlerinin bazılarını bir araya getirdik . Kendi Poligon Grafiklerinizi ve Geometrik Arka Planlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi öğrenmek için en iyi öğreticilerden bazılarını da bulun. Son olarak, Windows Phone için geliştiriyorsanız , Wolfgang Ziegler’in Uygulamalarınızda kullanabileceğiniz Fantezi Geometrik Arka Plan Kontrolü  hakkında bilgi alın .

Ücretsiz Geometrik Arka Plan Kümeleri

Ücretsiz Renkli Geometrik Arka Planlar

Bu, parlak renklerde 5 adet yüksek çözünürlüklü (3000 x 2000 piksel) geometrik arka plan grubudur.Super Dev Resources ekibimiz tarafından oluşturulmuş olan bu geçmişler kişisel ve ticari projelerde kullanmak için ücretsizdir. İndirilebilir zip arşivi 5 adet JPG resmi içeriyor.

Renkli-geometrik-backgrounds.jpg

5 Geometrik Arka Plan

Michael Reimer  , web sitesi geçmişleri, illüstrasyonlar ve posterler için kullanabileceğiniz 5 yüksek tanımlı geometrik arka plan grubudur . 5 arka planın tamamı hem ai hem de jpg formatlarında gelir. Jpg görüntüleri, 2500 x 2500 piksel boyutundaki yüksek çözünürlüklü çözünürlüktedir

5-geometrik-arka planlar

Geometrik Yüksek Tanımlı Arka Planlar Seti

Bu Michale Reimer tarafından oluşturulan ve Onextrapixel tarafından ücretsiz olarak sağlanan 10 yüksek çözünürlüklü geometrik arka plan kümesi içerir . 10 arka planın tümünde .AI ve .JPG biçimleri bulunur. Illustrator’da herhangi bir geometrik arka planı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Her bir üçgen rengini değiştirebilir ve arka planı, tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. JPG sürümleri, 2500 x 2500 piksel boyutlarında yüksek çözünürlüklü (300 dpi) gelir. Bu, onları çeşitli kişisel veya ticari projelerde kullanmanıza olanak tanır .

Geometrik-yüksek tanımlı-arka planlar-set

12 Ücretsiz Poligon Arka Planı V1

Ahmed Abbas’ın, 300 dpi’da 2 farklı boyutta (4000 × 2500 ve 2560 × 1600) 12 arka plan içeren çokgen arka planları kümesidir.

12-çokgen arka planlar

12 Ücretsiz Poligon Arka Planı V2

Bu, Ahmed Abbas’ın 150dpi çözünürlükte 4000 × 2500 boyutundaki 12 arka planı içeren çokgen arka planlarından başka bir kümesidir.

12-poligon arka planlar-2

Çokgen Grafik Öğreticiler

Herhangi Bir Kalbi Vayfalayacak Çokgen Vektör Mozaik Nasıl Oluşturulur?

Adobe Illustrator ve ücretsiz bir Triangulator web tabanlı araç kullanarak raster resimlerden çokgen bir vektör mozaik oluşturmayı öğrenin.

Çokgen-vektör-mozaik

Çokgen Grafikler Oluştur

Bu yazıda geometrik şekiller kullanarak yaratıcı portrelerin nasıl üretileceğini öğreneceksiniz. Yazar size heyecan verici şekil stilleri oluşturmak için Photoshop ve Illustrator’u bir araya getiren bir model fotoğrafından nasıl çalışacağınızı gösterecektir .

Çokgen grafik oluşturma

Photoshop’ta Geometrik Arka Plan Efekti Oluşturma

Bir geometrik arka plan oluşturmak öğrenin Photoshop modları ve asetatları, bir kaç basit şekilleri kullanarak karıştırma.

Geometrik-arka plan-photoshop