40 Adet Ücretsiz phpBB – vBulletin Forum Teması Şablonu | Vektörel Çizim

40 Adet Ücretsiz phpBB – vBulletin Forum Teması Şablonu


phpBB popüler ücretsiz açık kaynak internet forumu için yazılım PHP kodlama dili oluşturulur.phpBB kişi ya da forum üyesi bir grup ile bağlantı içinde kalmak için internet forum oluşturmak için kullanmaktır.

İnternet Forum halkların bir dizi kendi görüş ve önerilerinizi tartışmak tartışma alanı olarak tedavi edilen bir web sitesidir. Ayrıca mesaj panosu, bülten tahtası ve tartışma grubu veya web forum olarak bilinir.

PhpBB ile güçlü bir forum sitesi oluşturabilirsiniz. phpBB düz mesaj yapısı, hiyerarşik alt forumlar, birden fazla veritabanı motorları, yazılan başına birden fazla ekleri ve çok daha fazla dahil olmak üzere pek çok özellikleri vardır. PhpBB hiçbir ücret ödemeden güçlü forumu sitesi oluşturabilirsiniz hangi en iyi seçenek daha senin forum oluşturmak istiyorsanız Yani. PhpBB Güncel sürüm dakika içinde güçlü forumu sitesi oluşturmak için daha önceden özellikleri ile birlikte geliyor phpBB3 olduğunu.

phpBB kolayca phpBB stilleri uygulayarak forum görünümünü değiştirebilirsiniz stilleri phpBB3olduğunu bir kez daha büyük bir özelliği ile birlikte geliyor. Çeşitli türleri vardır phpBB stilleri ızgara özellikleri ile mevcut, ücretsiz veya ücretli hem de bu stilleri indirebilirsiniz.

Bu yazı biz de özellikleri ve bazı 15 ücretsiz phpBB3 stilleri topladık ödenen phpBB3 Styles . HerphpBB3 stilleri, forum siteyi tamamen yeni ve güzel bir görünüm verebilirsiniz profesyonel bir görünüm ile benzersiz özellikleri kendi sizin forum için yararlı olacağını umuyoruz etti.

20+ Ücretsiz ve Ücretli phpBB3 Stilleri

Pristine – Bir vBulletin 4 Süit Teması

Pristine Bir vBulletin 4 Süit Tema
Demo / İndir
Pristine, tam vBulletin 4.x paketi için temiz ve şık bir premium temadır: Foruma ek olarak CMS ve blog. Pristine tam paketi özelleştirme özelliği olsa da, temalar sadece forum kurulumlarıyla çalışacak. Özellikler, Tam Sürüm Özelleştirme (CMS, blog ve forum), Sabit ve akışkan genişliklerde yedi renk düzenleri, Özel altbilgi bölgelerini düzenlemek için kolay (ekli eklentiler aracılığıyla her altbilgi sütununa ayrı şablonlar yüklenir), Google web yazı tipleri, Geçerli XHMTL, grafiklerin oluşturulmasında kullanılan katmanlı .PSD dosyalarını ve Ayrıntılı belgeleri içerir.

Paragon – Bir vBulletin 4 Süit Tema

Paragon A vBulletin 4 Süit Tema
Demo / Download
Paragon, vBulletin 4.x paketinin premium temasıdır: Foruma ek olarak CMS ve blog. Bu, vBulletin tabanlı siteleri için daha modern bir hi-tech görünümü isteyen bu vBulletin kullanıcılarına hizmet etmek üzere tasarlandı. Özellikler, Tam Sürüm Özelleştirme (CMS, blog ve forum), Sabit ve akışkan genişliklerde Beş renk düzenleri, Üç özel CMS ızgaraları, Özel altbilgi bölgelerini düzenlemek kolay, Lavalamp tarzı jquery hareketli gezinti çubuğu, Xenforo’dan esinlenilen jquery açılır listesidir Giriş kutusu, Ayrıntılı belgeler ve daha fazlası.

Düz

Düz
Demo / Download
The Flat Theme, dünyanın lider topluluk yazılımı olan vBulletin 5 Connect ™’in stili. Modern görünümlü düz web tasarımı ve duyarlı düzeni. Özellikler: 5 Connect ™, Düz Tasarım, 6 Renk Şemaları, Duyarlı Düzen, Çapraz Tarayıcı Desteği, Google Fontlar, Katmanlı PSD dosyaları dahil ve daha fazlası.

Ofis (Ücretsiz)

Ofis
Demo / İndir

Yabancı Dünyası (Ücretsiz)

Yabancı dünya
Demo / İndir

Metro Mobil

Metro Mobil
Demo / Download
Forumları, blogları ve vB CMS’leri tamamen destekleyen bir mobil vBulletin 4.2.2 stili. Metro Mobil teması, bir mobil cihazda forumu görüntülemek için temiz, karşıt ve modern bir vBulletin stilidir. Özellikler 10 renk şeması, Google web yazı tipleri, Tamamen yeniden şekillendirilmiş simgeler, Katmanlı PSD dosyaları, Çapraz tarayıcı desteği ve daha fazlası.

İş Merkezi (Ücretsiz)

İş Dünyası Şehri
Demo / İndir

Swirl (Ücretsiz)

Girdap
Demo / İndir

Metro

Metro
Demo / Download
Metro, forumları, blogları ve vB CMS’yi tamamen destekleyen bir vBulletin 4.2.2 stilidir. Metro teması, temiz, kontrast ve modern bir vBulletin stili. Sabit ve akışkan versiyonlar mevcuttur. Özellikler 10 renk şeması, Google web yazı tipleri, Çapraz tarayıcı desteği, Kolay kurulum, Tam dokümantasyon ve destek, vBulletin 4.2.0 ve 4.2.1 sürümleri ve daha fazlasını içerir.

Techron (Ücretsiz)

Techron
Demo / İndir

Aşk (Ücretsiz)

Aşk
Demo / İndir

Primus

Primus
Demo / Download
Primus, forumları, blogları ve vB CMS’yi tamamen destekleyen bir vBulletin 4.2.2 temasıdır. Bazı skeomorfik unsurlarla renkli ve çekici modern bir görünüme sahiptir. Tema sizin için kolayca özelleştirilebilir. Özellikleri beş renk şemaları, Sabit ve akışkan düzen, Google web yazı tipleri, Çapraz tarayıcı desteği, Kolay kurulum ve daha fazlasıdır.

Yumuşak Mavi (Ücretsiz)

Yumuşak Mavi
Demo / İndir

Compro (Ücretsiz)

Compro
Demo / İndir

Çok Hareketli

Çok Hareketli
Demo / Download
Mobil cihazlar ve tabletler için Forumları daha erişilebilir yapmak için kullanılan VeryMobile adındaki en son 4.4 ciltli cildimizi sunmaktan gurur duyuyoruz, ancak diğer cihazlarda da kullanılabilir. VBulletin 4.1.x’yi 4.2.x’e kadar (dahil) destekler.

Yellopink (Ücretsiz)

Yellopink
Demo / İndir

Sophya (Ücretsiz)

Sophya
Demo / İndir

Browner (Ücretsiz)

Browner
Demo / İndir

Elektron

Elektron
Demo / Download
Electron, modern görünümlü web tasarımını seven herkes için temiz ve minimalist bir tarzda tasarlanmış bir vBulletin 4.2.x Forum stilidir. VBulletin 4.2.x Publishing Suite’i – Forum, Blog ve CMS’yi destekler. Akıcı ve Sabit genişlik stili, Modern ve minimalist tasarım, Çapraz tarayıcı desteği, XHTML ve CSS3 geçerli kodu, Kolay ve hızlı kurulum, vBulletin 4.2.1, 4.2.2 ve daha fazlasını destekler.

Rachado (Ücretsiz)

Rachado
Demo / İndir

Titanux (Ücretsiz)

Titanux
Demo / İndir

Şövalye Davlumbaz (Ücretsiz)

Şövalye Başlığı
Demo / İndir

İdeal

İdeal
Demo / Download
Ideal, vBulletin 4.x paketinin premium temasıdır: Foruma ek olarak CMS ve blog. Bu, vBulletin tabanlı sitelerine daha temiz, modern bir görünüm isteyen bu vBulletin kullanıcılarına hizmet vermek üzere tasarlandı. Özellikler, Full vBulletin Suite özelleştirme (CMS, blog ve forum), Geçerli XHMTL, Ayrıntılı belgeler ve daha fazlasıdır.

Bebekler (Ücretsiz)

Bebekler
Demo / İndir

Filux 2 (Ücretsiz)

Filux 2
Demo / İndir

Okyanus Sıfır (Ücretsiz)

Okyanus sıfır
Demo / İndir

Evo güvercin (Ücretsiz)

Evo güvercin
Demo / İndir

Dinda (Ücretsiz)

Dinda
Demo / İndir

vBulletin uzun bir süre için en popüler tartışma forumu programları arasında yer alıyor. Bu forumları oluşturmak için en gelişmiş ve kullanışlı bir sistem olarak kabul edilir. Powered hakkında en iyi şey düzenli güncellemeleri, güvenlik özellikleri ve temalar ve eklentileri çok sayıda kullanılabilirliği için kaydıdır. Herhangi bir yaklaşan forum yönetici kullanmak için mükemmel olarak yazılım çalışır. Son birkaç yıldır, web tasarımcıları ve geliştiricileri artan ihtiyacı tespit ettik ve güzel vBulletin temalar ve arayüzler yaratmak başladı. Bu temaların hepsi yüklemek çok kolay ve çok kolay tedavi edilebilir. Tüm vBulletin temalar forumlarda ek içerik yönetimi ve blog içerir.

vBulletin iki önemli versiyonu sunuluyor. En son sürümü de vBulletin Bağlan olarak bilinen vBulletin 5’tir. Daha az masraflı standart versiyonu ve ikinci bunun daha pahalı bir sürümü var. İkinci ve daha eski versiyonu da iki versiyonu mevcuttur vBulletin 4. Bunun tamamen tartışma forumu programına dayalı olarak biri, vBulletin Klasik Forumu olarak bilinen az masraflı standart versiyonu. İkincisi daha pahalı vBulletin Yayıncılık paketi kendi web sitesinde vb kendi makaleler yayımlamak isteyen herkes için bir içerik yönetim sistemine sahiptir.

Bir vBulletin tema seçerken, size böylece kullandığınız sürümü farkında olmalıdır Onun üzerine çalışmalarını tercih tema. Her tema tüm web güvenilir bir görünüm vermek için farklı özellikleri ve düzenleri vardır. Hem özgür ve prim vBulletin temalar indirmek için kullanılabilir. Bu temalar genellikle sadece düzenleri renklerini değiştirmek için ücretsiz vBulletin temalar ancak daha az kaliteye sahip. Ayrıca, sık sık olarak güncellenmektedir değildir. Premium temalar ancak düzenli olarak güncellenen ve tema yüklerken herhangi bir zorluk yaşıyorsanız halinde yazarların tam destek vardır. Onlar profesyoneller tarafından tasarlanmıştır çünkü premium temalar aynı zamanda yüksek kalitede.Eğer sitenizde yeni ziyaretçi çekmek bir harika görünümlü tartışma forumu oluşturmak, böylece bugünün sonrası, biz en iyi ücretsiz ve prim vBulletin temalar bazı topladık.

Ücretsiz vBulletin Temalar

1. Solido

vbulletin (1)

2.. Kırmızı Metal

vbulletin (2)

3.. Basit Dünya 2

vbulletin (3)

4. Hit the Road

vbulletin (4)

5. BlackNight

vbulletin (5)

6. Sürüngen Yeşil

vbulletin (6)

7. İş

vbulletin (7)

8. Bitten Meyve

vbulletin (8)

9. 2 Temelleri Geri

vbulletin (9)

10. The Jungle Book 2

vbulletin (10)

11. Ege Ekru

vbulletin (11)

12. Karanlık Futura

vbulletin (12)

13. Forumtalk

vbulletin (13)

14. Otomobil Red Versiyon

vbulletin (14)

15. Take Five

vbulletin (15)

16. Teguh

vbulletin (16)

17. Dinda

vbulletin (17)

18. Romantik Konuşma

vbulletin (18)

19. Maverick Yıldız

vbulletin (19)

Prim vBulletin temalar

20. İdeal

vbulletin (20)

21. Metro Mobil

Bu sistem (21)

22. Düz

vbulletin (22)

23. Metro

vbulletin (23)

24. Elektron

vbulletin (24)

25. Primus

Bu sistem (25)

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*