50 Adet Bedava Ücretsiz Harika Joomla Tamaları En İyiler | Vektörel Çizim

50 Adet Bedava Ücretsiz Harika Joomla Tamaları En İyiler


Joomla 35 milyon indirme ile web içeriği için 2. en çok kullanılan CMS platformudur. Basit ve kolay kurulabilir. Web siteniz / blogunuz için iyi tasarlanmış bir şablon alarak Joomla ile güçlü sağlam ifade edin.

Bugün biz en iyi cevap veren ücretsiz Joomla şablonları listeleme. Bu şablonları indirmeden önce uyumluluğu kontrol emin olun.

Hiper

Bir çok organize bir şekilde içerik sunmak için bu temiz ve özenle tasarlanmış şablon seçin. Tarz modüller dahili jQuery slayt ve çoklu katlanabilir modülleri, özelliği özel kullanarak web sitenizin düzenini özelleştirin.Vb Bu güzel şablon doğal, hayvan, yiyecek ve içecek, sağlıkla ilgili kategoriler de dahil olmak üzere web sitesinin hemen hemen her tür için kullanılabilir takvim, hızlı temas, menüler,: 3 sütun düzeni reklam ve aynı zamanda gibi farklı kullanışlı modülleri yayımlamak için mükemmel . Bu ticari ve kişisel siteler için kullanmak serbesttir.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Hiper

İç Tasarım

Bu temiz zarif duyarlı Joomla 3.x şablonu. Şablon son CSS3 ve HTML5 ile inşa edilmiştir. Üst düğme, 3 sütun düzeni, özel slogan ve çok daha fazlası sosyal düğmeleri inşa güzel bir slayt gösterisi, var. Ticari web siteleri için bile kullanımı ücretsiz. Hatta kurumlar için tasarım ajansları için büyük bir düzen.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
İç Tasarım

SJ Vinda

SJ Vinda – harika bir duyarlı eğlence Joomla! güçlü bir içerik platformu olarak K2 bileşeni entegre hem Joomla 2.5 ve Joomla 3.x için şablon. SJ Vinda Düz tasarım, temiz tipografi ve iyi yapılandırılmış düzeni ile inşa edilmiştir. RTL dili ve çeşitli içerik türleri destekleyen 6 renk düzenleri ve 8 Bonus sayfaları, ile birlikte.Bu şablon da yapabilirsiniz tabii, istediğiniz yolu olarak web sitelerinin tarzı diğer türleri, eğlence, medya, olay, film siteleri için harika olurdu. … Renkler düzeni, menüler, tipografi, google yazı herhangi bir ihtiyacı karşılamak için hızlı bir şekilde tweaked olabilir: – YT Çerçeve V2 dayanarak güçlü bir yanıt Joomla çerçeve, bu ücretsiz joomla şablonu yapılandırma seçenekleri düzinelerce dahil yanı sıra tamamen duyarlı tasarım.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
SJ Vinda

Baryonik

Baryonik hala Joomla 2.5 özgüdür CrossTec, yeni ücretsiz Joomla 3.x şablonu. Onun ağartılmış düzeni çok özeldir. Crosstec açılır menüden için aynı stili tasarlanmış. 2 menü stilleri ücretsiz sürümü mevcuttur. Sen bir ticari versiyonu 2 diğer alabilirsiniz. kullanılan resim slayt duyarlı, her cihaza otomatik olarak genişliğini adapte. Baryonik evrensel kullanılabilir.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Baryonik

SportDigga

SportDigga Joomla için eşsiz bir duyarlı şablon! 3x ile 2.5 arasındadır. Onun merkezi tasarım elemanları tamamen merkezli menü ve logosu + esnek bir vitrin arka plan kaymak vardır. hizalanmış klasik sol ortada logolu merkezli, dış logolu merkezli: menü farklı şekillerde düzenlenebilir.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
SportDigga

Afterburner2

Afterburner2 bir Gezer Çerçeve Şablon hala canlı sitede görsel cazip ve kullanışlı varlık iken, nasıl olabilir aerodinamik bir deneydir. Birçok ekstra kaldırılmış birlikte, şekillendirme gibi Joomla temel olarak büyük elemanlar için, yine de bol miktarda bulunur. Şablon hala hız merkezli ve performans kenarı maintaing iken, basit, CSS tabanlı açılır menü sistemi, modül varyasyonları, çoklu önceden ayarlanmış stilleri, yapılandırılabilir duyarlı modları ve gelişmiş tipografi stil vardır.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Afterburner2

Ol Albos

Ol Albos Joomla 3.2, 3.1, 3.0, 2.5, 1.7 ve 1.6 için ücretsiz bir duyarlı şablon. Serin bir özelliği, her fotoğraf için fotoğraf metin ve bağlantı ile başlık edilir. Bu 23 modül pozisyonları vardır. Bazı özellikler şunlardır: admin arka uç, göreceli olarak isteğe bağlı yatay menü aracılığıyla Duyarlı şablon isteğe bağlıdır. Mutlak veya sabit pozisyon, tüm şablon parçaları için renk seçici, resim veya metin, Google analitik ve daha fazlası gibi logo (senin modülleri yatay menü için Modül Sınıf Soneki yazmak _menu ol_smenu için pozisyon ana menüye ve Gelişmiş Seçenekler seçti). En son sürüm 1.0.3 sosyal simgeleri eklendi.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Ol Albos

002.036 AS

Daha fazla dikkat çekmek için kullanmak ne merak ediyorsanız, iyi tasarım kavramını kullanır. Bu başarılı online proje oluşturmak için önceki önem çok başlangıç ​​noktasıdır. Bu tasarımın her öğesi düşünülmüş olmalıdır Proje kullanıcı dostu ve onun gelecek ziyaretçiler için çekici hale getirmek için. Size şu Joomla sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Eğer web varlığı için hazır çözüm olarak kullanmak için bekliyoruz Güzellik Salonu için Web Sitesi Şablon.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
002.036 AS

Expose4

Baz şablonu, bizim hızlı ve kaygan tema çerçeve Açığa dayalı sağlam tema! Bu semantik XHTML biçimlendirme, güzel ve temiz bir yönetim UI, takim Mega Menü ve çok daha fazlası gibi tüm son Açığa özelliklerinden yararlanır.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
expose4

Teksas Zenith

Zenith Serin Özellikleri sürü ÜCRETSİZ Joomla 2.5 ve 3.x şablonu. Onun önyükleyicisini ve K2 kendi iş site veya blog yapma sadece bir tık yani Desteklenen. Zenith 4 farklı hazır stilleri ile birlikte geliyor. Bizim Açığa çerçevesi çok kendi stilini oluşturmak için olanak sağlar Ancak, o 4 stilleri sınırlı değildir. Açığa Bazı çerçeve \ ‘ın güçlü özellikleri inşa mega menü, zengin tipografi seçimi, duyarlı düzeni, HTML5 ve farklı yararlı widget ton ile birlikte CSS3 vardır.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Başucu

RT Portal

Portal esnek ve güçlü bir web platformu tema içine bir tasarımın hızlı gelişimini ve gerçekleşmesini sağlamak için yapıtaşları kapsamlı bir kümesidir.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
RT portal

DD eShopper

Iş için idealdir. Joomla 2.5 ve 3.0 için uyarlanmış Şablon, Şablon biz şablonu parametrelerini değiştirebilirsiniz yerleşik bir yönetici paneli vardır. Yapılandırma sayfası başlığı, simgeler, sosyal, konfigürasyon, animasyon, kendi logo ve karakter ön planda, “back to the top” set ayak ve sağ tarafta açılan facebook paneli ekleyin. Açık renklerde bir iş Şablon. Herkes kolayca ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
eShopper

JSN Tendo

JSN Tendo ağırlıklı fotoğraf, portföy ve kişisel web sitesi için tasarlanmış keskin ve sanatsal Joomla şablonu.Oluşturabilir ve güçlü kolayca içeriğini özelleştirebilirsiniz yerleşik – Böyle JSN Örnek verileri, 40 modül pozisyonu düzeni, 6 renk varyasyonu, 5 menü stilleri gibi özellikleri.
Daha Fazla Bilgi Demo 2

Avatar Dokuz

Avatar Dokuz büyük özellikleri ile duyarlı joomla şablonları. Bu Avatar Framework üzerine inşa edilmiştir, ancak uygulanan ve birçok amaç için geliştirilmiş.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Avatar Dokuz

JSN Dekor

JSN Dekor yerleşik duyarlı tasarım özellikleri ile şık, modern bir Joomla şablonu. Çağdaş, yine büyüleyici ve yüksek sınıf dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Ayrıca, özellikle ev dekor, iç tasarım veya mimarlık web sitesi için iyi görünüyor doygun renk ile inanılmaz zengin ve canlı tonları vardır.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Jsn Dekor
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

DD-Tıp RX

Daha Fazla Bilgi Demo 2
DD-Tıp RX

JSN Gruv

JSN Gruve çarpıcı görseller ve güçlü bir çerçeve ile ilk Joomla duyarlı şablon. Bu teknik performans ve kullanıcı deneyimi büyük iyileştirmeler ile geliyor. Başka bir fantastik özelliği “Örnek veri Install” mekanizmadır. Sadece bir kaç tıklama ile yapılandırılmış şablon olacak.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
JSN GRUVE

Prizmatik

Müthiş bir plan kaydırıcı ile kişisel web sitesi için Duyarlı şablonu.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Prizmatik

JSN Vintage

JSN Vintage joomlashineden yeni bir şablon. Bu alışılmamış ve şık bir tasarıma sahiptir.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
JSN VINTAGE

CleanLogic J3.x

Daha Fazla Bilgi Demo 2
CleanLogic J3.x

JSN Kido

JSN Kido bir joomlashineden şablon. Bu çarpıcı bir tasarıma sahiptir ve herhangi bir e-ticaret sitesi için uygundur.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
JSN Kido

Triplex3R

Triplex3r-ücretsiz birçok farklı cihazlara uyacak şekilde tasarlanmış ücretsiz duyarlı Joomla şablonu vardır.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Triplex3R

Global’de

Temiz İş Stil Ücretsiz Joomla 2.5.x Template. Geleceklerin bazıları şunlardır: Çoklu Renk, Arka Plan Rengi Seçici, Çoklu Yazı Stili, Yazı Tipi Boyutu, Şablon Arkaplan Seçici, Hızlı Yükleme Şablon, Logo, metin veya resim, / Devre Dışı FrontPage etkinleştirin.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Global'de

002.033 AS

Daha Fazla Bilgi Demo 2
002.033 AS

JF Vihrea

JF Vihrea olan önyüzü ve arkaplanı için bazı şaşırtıcı özellikleri ile birlikte geliyor. En şaşırtıcı bu şablonu tam duyarlı ve joomfreak ailede bu nedenle ilk tepki webdesign şablon olduğunu muhtemelen.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
JF Vihrea

PRI Basit

PRI Basit bir Duyarlı Joomla! Kişisel web sitesi için mükemmel bir 3.X Şablon. Tamamen duyarlı ve masaüstü bilgisayarlar, tabletler için optimize edilmiş bulunuyor. Bootstrap ve Helix II çerçevesi ön ayarlar ve sitenizin renkleri yönetebilirsiniz ile, düzeni üzerinde tam kontrole sahip.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
PRI Basit
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Premart

Premart – ücretsiz şablon solmaya veya slayt görüntüleri yükleme, linkleri ve her bir görüntü için metin bilgi ile başlık oldu. Joomla 3.x ve Joomla 2.5 için Duyarlı şablonu.

Daha Fazla Bilgi Demo 2 Premart—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP————————————– FEEDTIP ——————

BT Dergisi

BT Dergisi, ücretsiz ve duyarlı sonuncusudur Joomla 2.5 ve 3.x şablonu tamamen EasyBlog destekler. Onun düzeni ve tasarımı, modern ve herhangi bir dijital dergi, teknoloji blogu, ya da online haber sitesi sığacak kadar esnektir. Bu temayı kullanarak, size zaman ve çaba tasarruf edecek birçok diğer şaşırtıcı özelliklerini keşfedeceksiniz. Ayrıca, gözü web ziyaretçilere hoş bir görünüm ve aşırı tarama deneyimi getirmek için her geçen ayrıntıları duruldu. BT Dergisi ile, en az ile daha blogging izin!
Daha Fazla Bilgi Demo 2
BTMagazine
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Garblen Lite 2

Daha Fazla Bilgi Demo 2
Garblen
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

ST Edu

ST Edu temiz tasarımı ve mükemmel özellikleri ile kendi okullarına için en iyi cevap Joomla şablonu nedir.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
ST EDU
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Kapı

Zhong Framework dayanarak, Portal erişilebilirlik ve zerafeti birleştiren bir Joomla şablon.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Kapı
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

ST BirdSign

Daha Fazla Bilgi Demo 2
BirdSign
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

DD E-posta Pazarlama

Daha Fazla Bilgi Demo 2
DD E-posta Pazarlama
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

TheKraken

TheKraken Joomla için bir modern duyarlı ve katı çok amaçlı şablon! Büyük bir eşsiz kaydırma deneyimi, efektler ve web sitesi tanıma 3.x (2.5 uyumlu).
Daha Fazla Bilgi Demo 2
TheKraken
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

SJ Artı

SJ Plus – Joomla! bootstrap, duyarlı düzeni ile şablonu, SEO optimize ve AZ piyasaya sürülmüştür. Bu şablon geliştiricilere güçlü ve esnek bir şablon getirmek için en yenilikçi tasarımlar ve kod kütüphaneleri kullanılan, ancak tamamen ÜCRETSİZ! Hem de ücretsiz verilmektedir içi modülleri desteği ile, biz Joomla dayanan yüksek kaliteli Siteleri oluşturmak için bir üs olarak kullanabilirsiniz!
Daha Fazla Bilgi Demo 2
SJ Artı
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Theme5

Daha Fazla Bilgi Demo 2
Tema 5
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Kahverengi

CMS Joomla 3.2.Expose Framework.HTML5 ve CSS3.Responsive layout.Flexible ve güçlü Düzen system.65 + Pozisyon modülü.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Kahverengi
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Basit 5

CMS Joomla 3.2.Expose Framework.HTML5 ve CSS3.Responsive düzeni. Esnek ve güçlü Düzen system.65 + Pozisyon modülü
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Basit 5
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Doro J

CMS Joomla 2.5 + / 3.1 +. Warp Çerçeve. Duyarlı.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Doro
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Golden Line

Kozmetik, makyaj, güzellik spa Duyarlı şablonu.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Golden Line
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Mavi-J

CMS Joomla 2.5 / 3. Warp Framework.Responsive.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Mavi-J
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

DD Stüdyo

Fotoğraf ve fotoğrafçılık blog için bir şablon duyarlı.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
DD Stüdyo
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Klasik 2

Daha Fazla Bilgi Demo 2
Klasik 2
—————— FEEDTIP ————————————- FEEDTIP ————————————– FEEDTIP ——————

Blog-J

Duyarlı CMS Joomla 2.5 / 3.Warp Çerçeve.
Daha Fazla Bilgi Demo 2
Bog J

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*