100 Adet Ücretsiz En İyi jQuery Galeri Eklentileri | Vektörel Çizim

100 Adet Ücretsiz En İyi jQuery Galeri Eklentileri


En iyi jQuery kaymak eklentileri bir toparlama, tüm eklentileri projelerde kullanmak için tamamen ücretsiz

jQuery hafif ve güçlü java script kütüphanesi birçok yönden web sitesi interaktif hale getirmektir. jQuery daha kolay web sitelerinde javascript kullanmak için yapmak için yardımcı olur. jQuery geliştirme çok daha kolay hale getirmek için güçlü bir topluluk vardır.

Bugün bu yazı bahsediyoruz jQuery kaymak eklentileri web siteleri için. Aşağıdaki 100 + en iyi jquery kaymak eklentileri bulabilirsiniz.JavaScript sürgü çoğu web sitesi geliştirme boyunca kolay kullanım sağlayan jQuery kütüphanesine kadar bağlıdır.

Bu yazı size birkaç kategorileri bulabilirsiniz ücretsiz jQuery kaymak eklentileri , aşağıdaki kategorisine bakı

Tüm bu eklentileri projelerde kullanmak serbesttir, bu ücretsiz eklentileri kalitesi gerçekten şaşırtıcı. Biz jQuery kaymak eklentileri en iyi set toplanan emin olmak için tüm bu eklentileri gözden.

Bu jQuery kaydırıcı eklentileri çoğu hafif ve tarayıcılar ile en eserleridir. Size projelerde bu ücretsiz jQuery kaymak eklentilerikullanmadan önce geliştirici lisansı okumanızı tavsiye ederim. Biz son ücretsiz jQuery kaymak eklentileri almak için bizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

WOW Slider – JQuery Image Slider

WOW Slider – jQuery Image Slider


WOW Slider şaşırtıcı görsel efektler (Domino, Sayfa, Döndürme, Blur, Flip, Blast, Fly, jaluzi, Kareler, Dilimler, Temel, Fade, Ken Burns, Yığın, Yığın dikey, Temel lineer, Küp ve bir yanıt jQuery görüntü kaymak profesyonelce yapılmış şablonlar yedi) ve ton.

Demo Sayfası İndir

JETON SLIDER – Benzersiz Etkileri JQuery Görüntü Slider

COIN SLIDER - jQuery Image Slider with Unique Effects

JETON SLIDER – daha fazla benzersiz geçişler etkileri ile jQuery görüntü kaymak eklentisi. Para Slider bu jqFancyTransitions özellikleri çok şey var.

Demo Sayfası İndir

SliderWall – JQuery Görüntü Kaymak

SliderWall – jQuery image slider

SliderWall HTML5, CSS3 ve JavaScript üzerinde% 100 dayanır ve dinamik beslemeleri görüntü sürgü için, sürgü her türlü oluşturmak için kullanılabilir.

Demo Sayfası İndir

JQuery Slider Şok

jQuery Slider Shock

Slidershock web en eksiksiz ve duyarlı jquery / wordpress kaymak. Bu bir eklenti olarak ve olmayan worpress ortamlar için JQuery kodu olarak wordpress için şu anda kullanılabilir. Slidershock görüntüleri ve metni kaymasına kullanılabilir.

İndir

JsCarousel: JQuery İçerik Slider

jsCarousel: jQuery Content Slider

jsCarousel çok yönde içeriği kayan bir jquery kaydırıcıyı eklenti. jsCarousel sürgü de bir özelliği de içerik kaydırıcı olarak kullanılabilir.İstediğiniz içeriğin her türlü koyabilirsiniz görüntü, metin, video, haber vb olsun

Demo Sayfası İndir

Slicebox – Zarif Çare Olan Taze 3D Görüntü Kaymak

Slicebox – A fresh 3D image slider with graceful fallback

Slicebox CSS 3D Dönüşümü kullanımını yapar ve yeni özellikler desteklemeyen eski tarayıcılar için zarif bir geçiş sağlar bir jQuery 3D görüntü kaymak eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Adaptör – JQuery 3D Içerik Kaymak Eklentisi

Adaptor - jQuery 3D content slider

Adaptör serin 2D veya 3D slayt animasyon geçişler oluşturmak için geliştiriciler için basit bir arayüz sunmayı amaçlamaktadır hafif içerik kaymak olduğunu.

Demo Sayfası İndir

RefineSlide

RefineSlide

RefineSlide (parlak animasyonlarla) duyarlı, görüntü tabanlı içeriği görüntülemek için basit bir jQuery eklentisi. Şu anda tarayıcılar ve platformlarda çeşitli performans için yapar mümkün, CSS geçişleri kullanılır.

Demo Sayfası İndir

MaxImage 2.0 – Tam Ekran Plan Slayt Olarak JQuery Cycle Eklentisi

MaxImage 2.0 – jQuery Cycle plugin as Fullscreen Background Slideshow

Bir Tam Ekran Slayt olarak jQuery Cycle eklenti kullanmak için izin veren ilk tam ekran arka plan slayt eklentisi Tanıtımı. Neredeyse destekler vb jQuery Cycle adlı fonksiyonları, geçişler, tüm

Demo Sayfası İndir

SimpleSlider – Basit JQuery Içerik Ve Görüntüler Kaymak

simpleSlider - Simple jQuery content & Images slider

Basit ve kurulumu kolay ve çok özelleştirilebilir bir jQuery “şey” kaymak.

Demo Sayfası İndir

FractionSlider

FractionSlider

FractionSlider görüntü / metin-sürgü için bir jQuery eklentisi. Bu slayt başına birden çok öğe animasyon sağlar. Belirli bir yönden solmaya veya geçişler gibi farklı animasyon yöntemleri ayarlayabilirsiniz.

Demo Sayfası İndir

Lemmon Slider

Lemmon Slider

Lemmon Slider değişken genişlikleri ile slided unsurları destekleyen bir jQuery tabanlı atlıkarınca olduğunu. Bu hafif ve kullanımı çok basit.

Demo Sayfası İndir

JQuery.TosRUs

jQuery.TosRUs

Içerik her çeşit yoluyla kaydırarak / kaydırma için bir one-stop-shop jQuery eklentisi. Bir masaüstü, tablet ya da akıllı telefon üzerinde, bir HTML öğesi içinde veya bir lightbox pop-up olarak.

Demo Sayfası İndir

SudoSlider JQuery Eklentisi

SudoSlider jQuery Plugin

SudoSlider sadece görüntü sürgü gördüm etkileri, herhangi bir içerik destekleyen sahip bir jQuery kaymak duyarlı ve çok daha fazlası. Bu (eski tarayıcılar için JavaScript düşüşle) CSS geçişleri kullanılarak tamamladıktan bütün bunlar geçiş efektleri, bir yeri vardır.

Demo Sayfası İndir

JQuery Kwicks

Kwicks for jQuery

JQuery için Kwicks seyir etkileşim bir vurgu ile seksi kayar paneller sağlayan bir eklenti. Kwicks başlangıçta (aynı adı taşıyan) bir mooTools etkisinin bir liman oldu, ama beri bir çok yapılandırılabilir ve çok yönlü UI bileşeni haline gelmiştir.

Demo Sayfası İndir

NoUiSlider – JQuery Aralığı Slider

noUiSlider - jQuery Range Slider

noUiSlider kabartmak olmadan hafif, son derece özelleştirilebilir kaymak. Destekler Google Chrome, Firefox, Opera, Safari ve bu gibi iPhone, iPad, Windows 8 masaüstü, tablet ve all-in-one, Pencere Telefon 8 ve Android cihazlar gibi cihazların, bir demet dokunuş destekleyen 11’e Internet Explorer 7.

Demo Sayfası İndir

AnythingSlider JQuery Eklentisi

AnythingSlider jQuery Plugin

Her şey için bir jQuery Slider eklentisi. Bir çok sağlam jQuery tabanlı kaymak eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Blueimp Galeri

blueimp Gallery

blueimp Galeri hem mobil hem de masaüstü web tarayıcıları için optimize edilmiş bir etkin dokunmatik duyarlı ve özelleştirilebilir resim ve video galerisi, atlıkarınca ve lightbox vardır.

Demo Sayfası İndir

Slippry

Slippry

JQuery için Duyarlı kaymak eklentisi. İçsel hile js olmadan respinsive yeniden boyutlandırma etkinleştirmek için!

Demo Sayfası İndir

Bir Sayfa Ilerleyin

One Page Scroll

Bir Sayfa ilerleyin eklentisi ile bir Apple gibi bir sayfa kaydırma web sitesi (iPhone 5S web sitesi) oluşturun.

Demo Sayfası İndir

Glide.Js

Glide.js

Glide duyarlı ve dokunmatik dostu jQuery kaymak olduğunu. Eski broswers fallback’e ile CSS3 geçişleri dayanarak. Bu, basit bir hafif ve hızlı. Artık, az, slayt için tasarlanmıştır.

Demo Sayfası İndir

Ion.Range Slider

Ion.Range Slider

Ion.RangeSlider – derileri desteği ile serin, rahat ve kolayca özelleştirilebilir aralık kaymak.

Demo Sayfası İndir

SlideMe

Slideme

Uyumlu bir tepki, CSS3, jQuery için serin, güçlü slayt plug-in, özelleştirilebilir, kurulumu kolay (ve kullanım), çoklu-örneği, tam ekran (hatta IE7 ile iyi çalışıyor).

Demo Sayfası İndir

JsSimpleSlide

jsSimpleSlide

Bir çok temel yatay içerik kaydırıcı.

Demo Sayfası İndir

BudgetSlider

budgetSlider

3d tasarım basit jQuery kaydırıcı.

Demo Sayfası İndir

FerroSlider JQuery Eklentisi

A, basit, güçlü, duyarlı ve özelleştirilebilir jQuery kayar eklentisi. HTML5 ve CSS3 ile güçlendirilmiştir.

Demo Sayfası İndir

LbSlider

lbSlider

jQuery sonsuz kaymak eklentisi kaydırma. Herhangi bir içerik değil, sadece görüntüleri kullanabilirsiniz.

Demo Sayfası İndir

Picturebox

Picturebox

Navigasyon ile görüntüle zoom-in resim, kullanıcı ok tuşları ile resimleri görüntülemek için tam ekran moduna geçebilirsiniz.

Demo Sayfası İndir

JQuery Slider Sürükleyici

jQuery Immersive Slider

Görüntüleme slayt maç için tüm kap değiştiren sürükleyici bir kaydırıcı oluşturun.

Demo Sayfası İndir

JQuery Mütevazi Arka Plan Resmi Switcher

jQuery Unobtrusive Background Image Switcher

Bir web sitesinin arka plan görüntüleri anahtarları jQuery eklentisi – bir görüntü kaymak veya tam ekran arka plan resmi Switcher yanı sıra görüntü önyükleyici olarak kullanılabilir.

Demo Sayfası İndir

FilmRoll: JQuery Carousel

FilmRoll: jQuery Carousel

FilmRoll olursa olsun atlıkarınca öğeleri göreceli boyutları, görünümünde ortalayarak, bir defada bir öğe üzerinde odaklanan bir hafif jQuery atlıkarınca (8.4 kb) ‘dir.

Demo Sayfası İndir

MediaSlider: JQuery Slider Eklentileri

MediaSlider

MediaSlider medya öğeleri koleksiyonu göz atmak için izin veren bir jQuery UI eklentisi (şu anda sadece görüntü, ancak videolar yakında desteklenecektir).

Demo Sayfası İndir

DesoSlide

desoSlide

Basit görüntüleri minyatür ile kaymak!

Demo Sayfası İndir

BeaverSlider

BeaverSlider

BeaverSlider – jQuery resim galerisi.

Demo Sayfası İndir

Bare Bones Slider

Bare Bones Slider

Bare Bones Slider minimalist jQuery kaymak. Bu sürgünün en büyük gücü değil ne olduğu; o yapmaz budur. Geliştiriciler plugin’in “yararlı” özellikler de geri almak zorunda kalmadan yeni işlevler ekleyebilirsiniz Varsayılan olarak, çok az şişkinlik var.

Demo Sayfası İndir

JQuery Resim Ölçeği Carousel

jQuery Image Scale Carousel

Bir jQuery görüntü kaymak inceliğini onların boy oranı tutarak kabın genişliği ve yüksekliği olan görüntüleri ölçekleme.

Demo Sayfası İndir

JQuery Sıvı Carousel Eklentisi

jQuery Liquid Carousel plugin

Sıvı atlıkarınca sıvı tasarımlar yönelik bir jQuery eklentisi. Atlıkarınca konteyner resized alır her zaman, liste değişikliği öğe sayısı yeni genişliğine uyacak şekilde.

Demo Sayfası İndir

Juicy Slider

Juicy Slider

Juicy Slider jQuery için duyarlı kaymak / slayt eklentisi. Tarayıcının CSS3 desteğine güveniyor diğer eklentileri aksine, bu eklenti javascript kullanarak görüntü ve görünüm karşılık gelen en boy oranını hesaplayarak görüntü boyutunu ayarlar. Bu eski tarayıcılarda ve daha tutarlı ile uyumlu hale getirir. Mevcut sürüm kendi geçiş efektleri ayarlamak için jQuery UI kullanır.

Demo Sayfası İndir

WmuSlider: JQuery Slider Eklentileri

wmuSlider

Dokunmatik desteği ve AJAX resim galerisi ile jQuery duyarlı kaymak.

Demo Sayfası İndir

Tiny Circleslider

Tiny Circleslider

Tiny Circleslider dairesel kaymak / atlıkarınca olduğunu. Tüm bu standart carousels bir serin ama ince alternatif webdevelopers sağlamak için inşa edilmiştir. Tiny Circleslider herhangi wepage üzerinde karışımı olabilir. Bu javascript jQuery kütüphanesi kullanılarak inşa edilmiştir.

Demo Sayfası İndir

SKDSlider

SKDSlider

JQuery tam genişlikte görüntü kaymak. SKDSlider bir jquery duyarlı Görüntü Slider olduğunu. Çok hafif ve% 100 duyarlı. Bu tam genişliği modunda kullanılabilir. Hemen hemen tüm tarayıcı üzerinde çalışır.

Demo Sayfası İndir

JQuery Rondell

jQuery Rondell

Son derece özelleştirilebilir atlıkarınca şeyler göstermek için bir jQuery eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Akı Slider

Flux Slider

Akı kaymak fantastik Nivo Slider jQuery eklentisi kısmen esinlenerek bir CSS3 animasyon tabanlı görüntü geçiş çerçevesidir.

Demo Sayfası İndir

Temel JQuery Slider

Basic jQuery Slider

Özelleştirmek için basit, tema basit, kullanımı basit. Temel jQuery Slider mümkün olduğunca basit ve hafif olmak için geliştirilmiştir.Sadece temel işlevsellik temiz semantik mark-up ile birlikte dahil edilmiştir.

Demo Sayfası İndir

Nivo Slider

Nivo Slider

Nivo Slider piyasada görüntü kaymak kullanmak için en güzel ve kolay ünlü dünya. Web sitenizin tamamen çarpıcı görünmesi için iyi bir yol anlamıyla var.

Demo Sayfası İndir

ResponsiveSlides.Js

ResponsiveSlides.js

ResponsiveSlides.js bir kabın içine öğeleri kullanarak duyarlı kaydırıcı oluşturur küçük bir jQuery eklentisi. Microsoft’un oluştur 2012 ve Gridset App gibi sitelerde kullanılır olmuştur.

Demo Sayfası İndir

Kamera Slayt

Camera slideshow

Birçok efektler, geçişler, kolay bir jQuery slayt 1.4+ jQuery dayalı, tuval ve hazır mobil kullanarak, özelleştirmek için

Demo Sayfası İndir

SlidesJS

SlidesJS

SlidesJS duyarlı slayt eklentisi jQuery (1.7.1+) dokunmatik ve CSS3 geçişleri gibi özellikleri ile.

Demo Sayfası İndir

BxSlider

bxSlider

Duyarlı jQuery içerik kaydırıcı.

Demo Sayfası İndir

RSlider

RSlider

Onun tam ekran duyarlı görüntü ve içerik kaymak fantastik javascript kütüphanesi jQuery tarafından desteklenmektedir. Güzel ve basit bir tasarım sayesinde tarayıcı ekranınızın genişliğine göre otomatik olarak ayarlanır.

Demo Sayfası İndir

FlexSlider

FlexSlider

Müthiş bir, tamamen duyarlı jQuery kaymak eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Yabanmersini

Blueberry

Yabanmersini sıvısı / duyarlı web düzenleri ile çalışmak için özel olarak yazılmış bir deneysel opensource jQuery görüntü kaymak eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Pikachoose

Pikachoose

Pikachoose büyük özellikleri ton ile, hafif jQuery slayt eklentisi! jCarousel sizin galeriye basit ve etkili bir atlıkarınca vermek PikaChoose ile sorunsuz entegre.

Demo Sayfası İndir

JQuery Slider 2

jQuery Slider 2

Küçük ve hafif jQuery eklentisi basit satır içi slayt gösterisi oluşturmak için.

Demo Sayfası İndir

BlogSlideShow

BlogSlideShow

BlogSlideShow fantezi geçiş efektleri sağlayan resim görüntüleyici, ile blog sayfaları enhancesing bir jQuery eklentisi. CSS3 / HTML5 İlgili dahil Farklı Dönemlerinde Hafif kaymak.

Demo Sayfası İndir

CarouFredSel

CarouFredSel

jQuery.carouFredSel bir atlıkarınca HTML elemanının her türlü döner bir eklenti. Bu otomatik olarak ya da kullanıcı etkileşimi ile, yatay veya dikey, sonsuz ve dairesel, aynı anda bir veya birden fazla öğe kaydırabilirsiniz.

Demo Sayfası İndir

Çevik Carousel

Agile Carousel

JQuery Slayt / Carousel Eklentisi. Çevik Carousel bir slayt gösterisi veya carosuel oluşturmanıza olanak veren bir JQuery Plugin. Son derece özelleştirilebilir böylece ihtiyaçlarına göre inşa edebilirsiniz. JSON veri formatı kullanılır.

Demo Sayfası İndir

Supersized JQuery Eklentisi

Supersized jQuery Plugin

JQuery için tam ekran arka plan slayt gösterisi eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Hislider – Ücretsiz JQuery Slayt Eklentisi

Hislider - Free jQuery SlideShow Plugin

Merhaba Slider sürgü için başvuruda kullanıcılara birden fazla farklı görüntü geçiş efektleri sunuyor, ve fantastik bir jQuery içerik kaydırıcı eklentisi üreticisi olarak, farklı tarzı şablonları ve derileri içerir ve Görüntü, YouTube ve Vimeo videoları ithalatı destekler.

Demo Sayfası İndir

EasyRotator – Ücretsiz JQuery Slider / Rotator Oluşturucu

EasyRotator

EasyRotator dakika içinde web sayfaları için etkileyici jQuery sürgü / rotatörlerde oluşturmanıza olanak verir. Dreamweaver uzantısı ve bağımsız uygulama ve WordPress eklentisi olarak kullanılabilir, o, fotoğrafları seçin bir düzen seçin, özelleştirmeleri yapmak, sonra da tüm gerekli kod otomatik olarak sayfanıza eklediğiniz sağlar.

Demo Sayfası İndir

Rhinoslider

Rhinoslider

Rhinoslider en esnek jQuery slayt olmasıdır. Kendiniz denemek için bekliyoruz olun. Sadece biz çeşitli efektler veriyorsunuz, biz de size kaymak kendi stilleri, efektler ve özellikler eklemek için izin verir.

Demo Sayfası İndir

Evo Slider

Evo Slider

Evo Slider slayt, sınırsız düzeni, CSS zarı ve daha fazla özelliklere sahip bir jQuery kaymak. Güçlü özellikleri – – geliştirme zamanı kaydeder Basit uygulama – Tamamen özelleştirilebilir.

Demo Sayfası İndir

JQuery Duyarlı Küçük Resim Galerisi

jQuery Responsive Thumbnail Gallery

onların konteyner uygun ölçek resim galerileri oluşturmak için jQuery Eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Elastislide – Bir Duyarlı JQuery Carousel Eklentisi

Elastislide

Elastislide herhangi bir ekran boyutuna çalışmak için onun büyüklüğü ve davranışlarını adapte edecek bir yanıt jQuery görüntü atlıkarınca olduğunu. Bir akışkan genişliğe sahip bir kap içine baz alan yapısının takılması da atlıkarınca sıvısı yapacaktır.

Demo Sayfası İndir

Smoothslides

Smoothslides

Ken Burns tipi animasyonlar özellikleri Kevin Thornbloom A, basit, hafif ve duyarlı jQuery slayt gösterisi.

Demo Sayfası İndir

JQuery Panelize

jQuery Panelize

Bir HTML resim haritası kullanarak görüntüyü gider bir jQuery eklentisi. bu ek sunumlar, interaktif haritalar, ve SVG için kullanılabilir, ancak jQuery Panelize, büyük ölçüde web çizgi gezinmek yardımcı olmak için yerleşik bir eklenti.

Demo Sayfası İndir

Ion.Image Slider

Ion.Image Slider

Lightbox ve cilt desteği ile güzel görüntü kaymak.

Demo Sayfası İndir

JQueryUI Limitslider

jQueryUI Limitslider

kolları herhangi bir sayı için boşlukları ve sipariş zorlayarak jQuery kaymak uzantısı.

Demo Sayfası İndir

JGallery

jGallery

Albüm ve önyükleyici ÜCRETSİZ jQuery fotoğraf galerisi.

Demo Sayfası İndir

Superslides

Superslides

Bir tam ekran, donanım jQuery için kaydırma çubuğunu hızlandırdı. Superslides tam ekran, jQuery için donanım hızlandırmalı kaymak olduğunu. Ben tam ekran sürgü devlet ile mutlu değildi, bu yüzden doğal olarak benim kendi inşa.

Demo Sayfası İndir

NanoGALLERY – JQuery Eklentisi

nanoGALLERY - jQuery plugin

Diğerleri arasında çok düzeyli navigasyon ve Flickr / Picasa / Google + belleği destekleyen, jQuery için resim galerisi eklentisi kullanmak için basit. 30 animasyonlu küçük resim efektleri (kombine) hover.

Demo Sayfası İndir

RTP Slider

RTP Slider

RTP.Slider.js – Esnek kaymak eklentisi. Sıvı, dokunmatik uyumlu ve genişletilebilir. Son derece çok yönlü ve esnek kaymak. Sıvı / duyarlı Tasarımlar, mobil tarayıcılar ve dokunmatik cihazlar için güçlü bir destek. Eğer web üzerindeki diğer sürgü bulabileceğiniz hemen hemen her özelliği vardır.

Demo Sayfası İndir

JQuery Googleslides

jQuery googleslides

Bir jQuery eklentisi Google Fotoğraflar görüntülemek için.

Demo Sayfası İndir

JQuery Scrollbox

jQuery Scrollbox

Basit, hafif jQuery eklentisi atlıkarınca veya geleneksel kayan gibi bir listeyi kaydırmak için. jQuery scrollbox bir atlıkarınca kaymak veya geleneksel çadır gibi html elemanları (metin, resim, vb …) bir listesini kaydırmak için olanak sağlar hafif bir eklenti olduğunu.

Demo Sayfası İndir

HASHSLIDER V2

HASHSLIDER v2

Bu jquery tabanlı kaymak, en jquery-sürgü ne yapıyor, ama pencere konumu bir hashtag ekler, böylece sürgünün herhangi bir içerik / konumuna bağlayabilirsiniz.

Demo Sayfası İndir

EXCOLO Slider

Excolo Slider

Basit bir jquery duyarlı tasarım, klavye ve dokunmatik navigasyon destekleyen, eklenti sürgülü.

Demo Sayfası İndir

JQuery Resim Galerisi

jQuery Image Gallery

jQuery Resim Galerisi galeri görüntüleri bir dizi arasındaki navigasyon kolaylaştırmak için jQuery UI iletişim bileşeni bir uzantısıdır. Bu fare ve klavye navigasyon, geçiş efektleri, tam ekran modu ve slayt işlevsellik özellikleri.

Demo Sayfası İndir

JCarousel Lite

jCarousel Lite

jCarousel Lite görüntüleri ve HTML içeriği dolu bir atlıkarınca binmek sizi taşıyan bir jQuery eklentisi. Basitçe, bir atlıkarınca tarzı widget görüntüleri ve / veya HTML gezinebilirsiniz.

Demo Sayfası İndir

Slidr.Js

slidr.js

Sayfanıza slayt geçişleri eklemek için basit, hafif javascript kütüphanesi. Hiçbir bağımlılıkları gerekli.

Demo Sayfası İndir

Tam Sayfa Resim Slayt

Full Page Image slideshow

Bu otomatik olarak ya tüm görünür ekran, ya da sayfa içinde belirli bir bölümünü kapsayan bir slayt görüntülemesine izin için var kabı doldurmak için genişler bir SUPERSIZED gösterilmesinden ibarettir. Her görüntü rastgele da desteklenen isteğe bağlı başlık ve kalıcı bilgi ile, parlama eklemek için dışarı uzaklaştırdınız veya panned.

Demo Sayfası İndir

FullPage.Js

fullPage.js

Basit ve kolay (aynı zamanda tek sayfalık web siteleri olarak da bilinir) tam ekran kaydırma web siteleri oluşturmak için eklenti kullanmak.Bir de sitenin bölümleri içinde bazı peyzaj sürgü ekleme gibi, tam ekran kaydırma web sitelerinin oluşturulmasını sağlar.

Demo Sayfası İndir

MenuSlider

menuSlider

Basit jQuery menü kaymak.

Demo Sayfası İndir

Parallax.Js

Parallax.js

Akıllı cihazın yönüne tepki Basit, hafif Paralaks Motor. Hiçbir jiroskop ya da hareket algılama donanımı mevcut olduğu yerlerde, imlecin konumu yerine kullanılır.

Demo Sayfası İndir

SimpleSlideView

SimpleSlideView

Bir şık küçük jQuery veya sürgülü görünümler basit için Zepto eklentisi.

Demo Sayfası İndir

JQuery.BgSwitcher

jQuery.BgSwitcher

Etkisi kullanarak background-image Anahtarı.

Demo Sayfası İndir

KONVEYÖR BANT-

CONVEYOR-BELT

Konveyör Bant-, basit ama iyi ayarlanabilir slayt atlıkarınca jQuery eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Darbe Slider – JQuery 3D Görüntü Slider Eklentisi

Impulse Slider – jQuery 3D Image Slider Plugin

Darbe Slider CSS3 dönüşümleri ve jQuery gücünden yararlanır bir 3D görüntü kaydırıcı jQuery eklentisi.

Demo Sayfası İndir

Krakatoa – JQuery Slider Eklentisi

Krakatoa - jQuery Slider Plugin

Krakatoa bir jQuery kaymak eklentisi. Tüm ihtiyacınız bir kap öğesinin içinde içerik sarmak için. eklenti çalışmak için Krakatoa adı sınıf zorunlu değildir.

Demo Sayfası İndir

Sıvı Slider

Liquid Slider

Bir Duyarlı jQuery HTML İçerik Slider.

Demo Sayfası İndir

AccelerometerSlider

AccelerometerSlider

Etkin ivme işlevselliği ve cihaz yönlendirme / ivme donanımlı cihazlarda cihazın hareket algılama ile jQuery hafif (4k sıkıştırılmış) Resim / İçerik Slider.

Demo Sayfası İndir

Dikey Haber Slider

Vertical News Slider

Sağ önizleme görüntüsü ve kısa bir açıklama ile birlikte sol haber başlıklarını görüntüleyen bir jQuery ve CSS3 tabanlı kaymak modülü.“Geçerli” kalemi vurgulanır ve aralıklarla otomatik olarak açılır.

Demo Sayfası İndir

JQuery Turnikeyi Eklenti

Turniquet plugin for jQuery

turnikeyi jQuery için sürgünün yeni bir türüdür. Bunun yerine tipik yatay sürgünün, bu kaymak bir div bir köşegen takip ediyor.

Demo Sayfası İndir

JQRangeSlider

jQRangeSlider

Değeri seçmek için güçlü bir kaydırıcı tarihleri ​​ve daha fazla destek, değişmektedir.

Demo Sayfası İndir

PlusSlider JQuery Eklentisi

PlusSlider jQuery Plugin

Kolayca yapılandırılabilir ve kolayca ‘solmaya’ ve ‘kayma’ arasında geçiş yapılabilir bir jQuery içerik kaydırıcı

Demo Sayfası İndir

Dürtü Kaymak

impulse slider

Bir jQuery 3D Görüntü Slider Plugin ImpulseSlider CSS3 dönüşümleri ve jQuery gücünden yararlanır bir 3D görüntü kaydırıcı jQuery eklentisi.

Demo Sayfası İndir

JQuery.DIYSlider

jQuery.DIYSlider

jQuery.diyslider hiç hayal her seçenek, yöntem ve olay ile bir jQuery kaymak.

Demo Sayfası İndir

Tiny Carousel

Tiny Carousel

Tiny Carousel html tabanlı içerik sürgülü için hafif bir atlıkarınca olduğunu. Bu javascript jQuery kütüphanesi kullanılarak inşa edilmiştir.Tiny Carousel webdesigners bir web siteleri kullanıcı arayüzü artırılması güçlü bir şekilde veren bir dinamik hafif yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Demo Sayfası İndir

OwlCarousel

OwlCarousel

Dokunmatik güzel duyarlı atlıkarınca kaydırıcı oluşturmanızı sağlar jQuery eklentisi etkin.

Demo Sayfası İndir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*