Bahar Yaz Yeşillik Doğa Vektörelleri | Vektörel Çizim

Bahar Yaz Yeşillik Doğa Vektörelleri


Yaz muhtemelen herkesin yılın en sevdiği zamanıdır! Ayrıca, markaların tatilden temalı promosyonlar başlatmaya ve Summer-inspired grafikleriyle çekici hale getirilmesi gereken teklifleri başlatma zamanı!

Yazarlar, tasarımcılar için eğlenceli bannerlar, yaratıcı reklamlar ve Yaz esinli diğer projeler oluşturmak için harika bir zamandır. Bir Yaz temalı afiş, sosyal medya posta veya reklam için harika bir fikrim var, ama sıfırdan her elementi yapmak istemiyorsanız, bu  ücretsiz Yaz vektör grafikleri c olacak ome kullanışlı!

Dolayısıyla, tatil temalı projeleriniz için ücretsiz Yaz vektör grafiklerine ihtiyacınız varsa, aşağıdaki freebies yalnızca sizin aradığınız şey. Bir markanın satışını, promosyonlarını, tekliflerini sergilemek veya “Yaz” mesajları yayınlamak için arka planlar, bannerlar, reklamlar bulacaksınız.

Eğlenceli yaz temalı vektör grafiklerinden elle seçilmiş bir listemize göz atın! Hangisi favorin?

Yaz satışı geçmişi

Bu renkli yaz vektörü, Yaz satışları gerçekleştiren ve Yaz indirimleri olan markalar için mükemmeldir. Bir web sitesinde bir afiş olarak kullanılabilir, ancak bir sosyal medya mesajı olarak da kullanılabilir.

1 Yaz Satılık Arka Plan

Yaz etiketleri

Bu göz alıcı vektör grafikleri baskı, web tasarımı ve sosyal medya pazarlaması için kullanılabilir.

2 Yaz etiketleri

Yaz tropikal festival posteri

Bu yaz temalı poster, yaz boyunca herhangi bir ticari aktiviteyi, etkinliği veya partiyi teşvik etmek için idealdir. Bu tropikal temalı poster şablonu ile festivaller, kulüpler, partiler ve diğer harika etkinlikleri teşvik edin.

3 Yaz tropikal festival posteri

Yaz etiketleri koleksiyonu

Bu eğlenceli etiketler, yaz projenizin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek çözünürlüklü ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

4 Yaz etiketleri koleksiyonu

Parti yaz içki listesi

Bu yaz içki grafikleri, egzotik ve lezzetli içecekleri teşvik etmek için idealdir. Infographics, web siteleri veya uygulamalar üzerinde kullanılabilirler.

5 parti yaz içki listesi

Çeşitli plaj öğeleri

Bu unsurlar görsellerinizi süslemek veya fotoğraflarınıza eğlenceli şeyler eklemek için mükemmel.

6 Çeşitli plaj öğeleri

Mavi bir katın üstündeki eşyalar

Bu şık, parlak mavi arka plandaki cazip bir vektör grafiktir. Afiş, arka plan veya sosyal medya mesajları için kullanın.

7 Mavi bir katın üstündeki plaj öğeleri

Yaz arka planının keyfini çıkar

Bu renkli, canlı Yaz banner mesajı ile birlikte gelir: “Yaz keyfini çıkarın”. Sahilde bir etkinliği veya bir partiyi teşvik etmenin neşeli bir yolu olarak kullanılabilir.

8 Yaz arka planının keyfini çıkarın

Metinli yaz saati arka planı

Bu şık vektör grafiği, istediğiniz teklifi veya mesajı ekleyerek kolayca özelleştirilebilir. Her türlü ticareti teşvik etmek için idealdir.

9 metinli yaz saati arka planı

Yaz için yazım hattı arka planı

Tipografi, bir fikir iletmek için veya sadece bir duygu uyandırmak için kullanılabilir ve bu afiş şablonu onu bir Yaz’dan esinlenen mesaj ve estetik bir vibe sunmak için başarıyla kullanır.

Yaz için yazımsal arka plan

Yaz tatilleri afiş tasarımı 

Bu vektör banner şablonu ilginç mesajlar içeren eğlenceli bir banner oluşturmak için idealdir. Seyahat acenteleri, Yaz varış yerlerini tanıtmak için mükemmeldir.

11 Yaz tatilleri banner tasarımı

Plaj simgeleri ile yaz arka plan

Bu güzel arka plan, yazdan esinlenen bazı öğeleri içerir: güneş, plaj topu, soğuk içecek, vb Yaz temalı mesajınızı iletmek için bunları kullanın!

12 plaj simgeleri ile yaz arka planı

Çiçekli yazlık kağıtları

Bu, çeşitli görseller oluşturmak için kullanabileceğiniz modern bir çiçek şablondur. Moda ile ilgili işler için haber bültenlerinde, ayrıca sosyal medya mesajlarında da harika görünüyor.

13 Çiçekli kartpostallar

El boyalı yaz kartı

Bu romantik elle boyalı vektör grafiği, bazı güzel yazlık kartları tasarlamak için idealdir.

14 Elle boyalı yaz kartı

Yaz tatilinde kullanılan rozetler

Bu yaz tatillerinde kullanılan rozetler mavi renktedir, ancak kolayca özelleştirilebilirler. Projeleriniz için ilginç görseller oluşturmak için kullanılabilirler.

15 yaz tatil rozetleri

Karikatür güneş koleksiyonu 

Farklı elle çizilmiş güneş elementlerinin bu çizgi film vektörü, tanıtım öğelerine çocukça, eğlenceli bir vibe eklemek istiyorsanız çok yararlıdır.

16 Karikatür güneşi koleksiyonu

Yaz bagaj afişleri

Bu renkli bannerlar, Yaz varış yerlerini tanıtmak için herhangi bir seyahat acentesi için uygundur.

17 Yaz bagaj afişleri

Çeşitli yaz rozetleri

Bu çeşitli yazlık rozetleri bazı eğlenceli ve çekici estival mesajları ile birlikte gelir. Çeşitli amaçlar için kullanılabilirler.

18 çeşit yaz rozeti

Yaz aksesuarları

Yaz aksesuarlarının vektör grafikleri, güzel Yaz illüstrasyonları oluşturmanıza yardımcı olabilir.

19 Yaz aksesuarları

Yaz tatili arka planı

Mavi arka plana sahip bu tropik vektör grafiği, afiş, poster veya ihtiyacınız olan herhangi bir promosyon öğesi tasarlamak için idealdir.

20 Yaz tatili arka planı