En Güzel Arayüz Tasarımları PSD Ücretsiz | Vektörel Çizim

En Güzel Arayüz Tasarımları PSD Ücretsiz


Mobil arayüzlerin Tasarımcılar bugünün karşı karşıya tempolu web alanı daha belirgin hale gelmektedir. Uygulama tasarımcıları özellikle kullanıcı arayüzleri şimdi yüksek talep.Kullanıcı arayüzü tasarımı müşterileri ile etkili iletişim için gerekli becerileri ile birlikte yaratıcılık, ilham, test ve motivasyon bir sürü içerir. İyi bir UI tutarlı ve anlamak ve kullanmak için bir web sitesi daha kolay yapabilirsiniz.

UI tasarımı, kullanıcı deneyimi ve etkileşim üzerinde duruluyor ve kolay kullanımlı olurken başarılı bir mobil uygulaması için önemlidir. Her web tasarımcısı kendi projeleri için hızlı düzenleri ve prototip yapmak için düzenlenebilir UI öğeleri bir dizi olması esastır.

Bu yazıda Web Tasarımcıları için, tüm kitleri aşağıda güzel CSS3 teknikleri kullanılarak kodlanmış olan 20 Ücretsiz UI Setleri topladık ve tüm kullanışlı bir web arayüzü elemanlarının sayısını içerir.

Enjoy !!

1. Apple Ürünü UI Seti

elma izle ui kiti
TheDesignBlog Apple İzle UI Kit yarattı. Bu Apple Ürünü olmak üzere yakında bulur elementlerin çoğu vardır düz bir UI Kit. UI Kit, ancak istediğiniz herhangi bir renk değiştirebilirsiniz, kırmızı şu anda.

2. Ücretsiz iOS 8 Vektör UI Seti

serbest ios-8-ui-kit
Merkür Bu dosya Adobe Illustrator CC ve yeni uyumlu iOS 8 için ücretsiz vektör UI kiti yayımladı.Onlar bu dosya piksel mükemmel yapmaya odaklanmış ettik. Tüm varlıklar keskin ve temiz böylece her şey, bir piksel, mümkün olduğunu. Onlar da birlikte böylece bir varlık kapmak ve dosya sürükleyin veya izole düzenleme yapmak için çok kolay elemanları gibi gruplandırılmıştır.

3. OH Resim Not Another UI Seti

oh hayır değil başka ui kiti
Oh Hayır değil başka bir UI Seti MİT lisansı altında ücretsiz psd olarak kullanılabilir basit, düz ücretsiz mobil ve web ui kiti.

4. iPhone UI kiti

iphone6 ​​ui kiti
iPhone 6 UI kiti iPhone 6 için oluşturulan ve tüm retina kalite unsurları içerir, o dikkatle herhangi bir telefon boyutuna ayarlamak için ölçeklenebilir vektörleri ile hazırlanmış oldu.

5. Modern UI Seti

Modern UI kiti
Modern UI Kit MIT lisansı altında ücretsiz PSD olarak yüklenebilir bir, sade, şık ve ücretsiz modern bir kullanıcı arayüzü paketidir. Modern UI Kit kolaylıkla Photoshop güzel bir kullanıcı arayüzü tasarımı yardımcı olacaktır ui elementler, yüzlerce içeren geniş bir kullanıcı arayüzü kiti. Istediğiniz gibi onları yeniden boyutlandırmak böylece Onlar, vektör tasarlanmıştır.

6. Daire UI Seti

Düz ui kiti
Bu Web ve UI öğeleri küçük bir seçim var. Bu Bootstrap dayalı ve düz olduğunu ve bunu kullanmak için ücretsiz oluyor.

7. Başar Ux Kiti

müthiş ux kiti
Korku UX kiti George Vasyagin tarafından tasarlanan 26 Adobe Illustrator tel kafes şablonları ve iki özel fırçalar, ücretsiz bir kümesidir. Bu noktada “Müthiş UX kiti” tamamen ÜCRETSİZ ve iOS7 (iPhone) sürümü sadece gelir. Tablet ve Masaüstü sürümleri geliyor.

8. Retina UI Web Takımı

Retina ui web kiti
Bu UI kiti Retina kaliteli elemanları ile yüksek çözünürlüklü ekranlar için optimize edilmiştir. zip klasörü iki dosya, bir örnek sayfa mock için UI öğeleri ve diğeri içerir.

9. Flatastic Mobil UI Seti

flatastic ui kiti
Flatastic Mobil UI Kit kolaylıkla Photoshop mobil kullanıcı arayüzü tasarımı yardımcı olacaktır mobil ui elemanlarının, yüzlerce içeren geniş bir kullanıcı arayüzü kiti. Orada simgeleri setleri, ve eylemler kitine dahil edilmiştir. paket 100’den fazla unsurları içerir. Bu Standart ve Retina Display hem destek.

10. MixKit

mixkit
MixKit – Ui Kit, senin Modern stil web siteleri için uygun bir modern benzersiz ve temiz UI Kit, olduğunu. PSD tamamen düzenlenebilir ve iyi organize katmanlar. Kolayca renk, boyut ve stil değiştirebilirsiniz. “MixKit” Bootstrap Tasarımlar için çok uygundur.

11. Ücretsiz Malzeme UI Seti

ücretsiz malzeme ui kiti
7 içerik kategoriler arasında bir serbest sınırlı sürümü, organize ve prim bileşenlerinin retina hazır seti ve şablonları yaşam için bir sonraki büyük fikirler getirmek.

12. FooKit

fookit
FooKit – Web Footer PSD Takımı, modern tarzı ile piksel mükemmel altbilgiler içerir. Kullanmak için 9 altbilgiler Hazır, Ancak kolayca yapılabilir sizin memnuniyetiniz ve gereksinimleri, Değişen renkler, Stiller, Sütun genişliği ve büyüklüğüne göre değişiklik ve bunları düzenleyebilirsiniz.

13. Kahraman UI Seti

kahraman ücretsiz ui kiti
Kahraman UI tüm özgür kiti. Size ilham ya da yeni web projeleri için proje psd kullanabilirsiniz.

14. Clino UI Seti

ücretsiz ui kiti Clino
Clino UI Kit en modern tasarım projeleri uygun olacaktır PSD formatında UI öğeleri, basit bir kümesidir.

15. Number One UI Seti

numaralı ücretsiz ui kiti
Spor: ve tek konu üzerine odaklanan öğelerin ton ile Bileşen tabanlı UI Kit. ‘Number One’ sonraki uygulama veya web sitesi oluşturmak için bileşenleri tutarlı bir retina hazır bir set. Bu sadece senin grafik hazırlamak, ölçek için tam vektör tabanlı PSD dosya hazır.

16. Kış UI Seti

Kış ui kiti
Kişisel ve ticari kullanım için basit, retina hazır düz Kış UI KIT (ÜCRETSİZ PSD).

17. eVitrin UI Seti

eshop ui kiti
eShop – Ui Kit, online mağazalar projeler için uygun bir modern benzersiz ve temiz UI Kit, olduğunu. PSD tamamen düzenlenebilir ve iyi organize katmanlar. Kolayca renk, boyut ve stil değiştirebilirsiniz. “EVitrin” Bootstrap Tasarımlar için çok uygundur.

18. Basiliq Serbest UI Seti

bassiliq
Maketlerini için simgeleri Onun güzel el yapımı seti. 300 küçük bit ve parçaları ve çan ve ıslık vardır. Sen onlardan bir şey monte edebilirsiniz. Örneğin, mobil YouTube, Facebook ve oturaklı UI.

19. Temiz ve Işık Gradient UI Seti

temiz ve hafif degrade ui kiti
Bu ışık pano UI kiti hattı simgeleri ve ince geçişlerini bulunmaktadır.

20. Ücretsiz Android UI Seti

ücretsiz android ui kiti
Ücretsiz Android UI Kit vb profili, yem, fotoğraf, bildirimleri de dahil olmak üzere 8 akıllı nesneler ile ücretsiz UI kiti