Kanvas Tablo Örnekleri ve Duvar Dekorasyon Süsleme | Vektörel Çizim

Kanvas Tablo Örnekleri ve Duvar Dekorasyon Süsleme


 

KANVAS TABLO MODELLERİ

Fakat onu en az sevdiğim ilk 100 fikirümüze biraz daralttık. İster metalik veya neon, renk bloğu veya obmre, 2D veya 3D olsun, evinizle bütçenize uyacak bir fikir var. En sevdiğiniz yorumları bize söyleyin.

Görünüm Galeri1/100

1.  Sequins Wall Art : Bazı ışıltı ekleyin e bu basit bir proje ile evinize parlıyor. Eski ya da tasarruf edilmiş bir çerçeveyi kullanmak için harika bir yoldur. (VIA LiveLoveDIY ) 

Görünüm Galeri2/100

2.  3D colorblock Wall Art : Bu 3D daire montaj renk bloğuna gelince, o kare için kalça hep olmadığını kanıtlıyor. (VIA Curbly ) 

Görünüm Galeri3/100

3.  Kartpostal Wall Art : bu penguen klasikleri gibi kartpostal bir dizi kartpostal koleksiyonu ucuz bir sanat çözümü kullanarak, kapakları ya da rastgele bir ürün yelpazesine olsun. (via Nasıl Orange Hakkında ) 

Görünüm Galeri4/100

4.  Raptiye Wall Art : bilen ofis malzemeleri çok şık olabilir? Altın renkli başparmak kullanmak gerçekten bu eseri bir sanat eserine yükseltir. (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri5/100

5.  Merhaba Boyama : Bu eğlenceli parça ortak bir mutfak sünger ile yapılır! Bir giriş yolu için mükemmel bir parça olduğunu düşünüyoruz. (via I Spy DIY ) 

Görünüm Galeri6/100

6.  Teacup Wall Art : Bu afiş ekran baskı gibi görünebilir, ama aslında bir kesim kağıt tasarım.Renkler cafcın görünmeden parlaktır. Mutfağınız için mükemmel bir parça. (via Christina Lowry Tasarımlar ) 

Görünüm Galeri7/100

7.  Suluboya Chevron Wall Art : suluboya ile yapılmış olmasa da, bu tuval proje kesinlikle bir suluboya etkisi vardır. Altın arka plan da hoş bir dokunuş. (via Süslenmiş Nest ) 

Görünüm Galeri8/100

8.  Pano Wall Art : Bu stenciled harfler üzerinde eğlenceli bir büküm olan tipografik sanat.Konukların onları yeniden organize etmelerine ve mesajları hecelemelerine izin vermek eğlenceli bir parti oyunudur. (via Madigan Made in ) 

Görünüm Galeri9/100

9.  Çerçeveli Eşarp Wall Art : Kim yapabilirsiniz sadece çerçeve kağıt ürünleri diyor? Bu çerçeveli ipek eşarp, oda renk deseni ve doku ekler. (via Bal Sweet Home ) 

Görünüm Galeri10/100

10.  Washi Bant Nokta Wall Art : Bu basit öğretici ile kendi puantiyeli duvar çıkartmaları yapın.Tüm bu alır favori bir kaç rulo olduğunu washi bant . (VIA CraftGawker ) 

Görünüm Galeri11/100

11.  Rozet Backdrop : Bir kabini olarak geri bırakma ya da bir sanat yükleme olarak bu parlak kağıt rozet kullanabilirsiniz. Odanıza çok hızlı renk katmanın kolay bir yoludur. (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri12/100

12.  Modern Çizgiler Wall Art : evinize renk katmak için başka kolay, cesur yolu bu bantlanmış tuval öğretici ile. Desenler ve renk düzenleri sonsuz! (via Yeni İç ) 

Görünüm Galeri13/100

13.  Ombre Alıntı Wall Art : Bu ombre sanat yapmanın anahtarı? Boya bittikten sonra, renk geçişlerini harmanlamak için ıslak bir fırça kullanın. (via Sarah Hearts ) 

Görünüm Galeri14/100

14.  Çember Punch Wall Art : Bir büyük zulası-buster projesi, bu kağıt sanat eseri ambalaj kağıdı, karalama defteri kağıdı, hatta eski tebrik kartları ile yapılabilir. (via Mer Mag ) 

Görünüm Galeri15/100

15.  Kumaş Hayvan Silhouette Wall Art : Bu kreş için mükemmel bir proje. Fakat desene bağlı olarak çocuksuz bir evde de çalışabilirdi. (via Hindistan Tot ) 

Görünüm Galeri16/100

16.  Altın Leaf Harita Wall Art : Ne altın varak eğlenceli bir fikri bu deconstructed haritanın bir bölümü. Bu gezginler için harika bir hediye olur; Ziyaret ettikleri her ülkede altın yapraklayabilirdiniz. (via Sugar & Bezi ) 

Görünüm Galeri17/100

17.  Tül Wall Art : bir mesafeden suluboya çizgiler gibi görünüyor Gerçekte tül kumaş şeritler vardır. Şeritleri kolayca ve çok karışık olmadan yapıştırmak için sprey yapıştırıcı kullanın. (VIABrit + Co. ) 

Görünüm Galeri18/100

18.  Triptych Chevron Wall Art : Bu basit zigzag sanat ile yemek odası kadar Glam. Tek ihtiyacınız olan ressamın kasedi ve altın rengi boya. (VIA Jess Canlı ) 

Görünüm Galeri19/100

19.  Şerit Wall Art : Bu renkli, çizgili sanat eseri büyük bir optik yanılsama-o gerçekte olduğundan daha yapmak için bir yol daha zor görünüyor. (via Homey Oh My! ) 

Görünüm Galeri20/100

20.  Koyu Halloween Art Glow : Kim karanlık modge Podge kızdırma gibi bir şey olduğunu biliyordum? Bu tüyler ürpertici örümcek sanatı olasılıkların başlangıcıdır! (via Nasıl Orange Hakkında ) 

Görünüm Galeri21/100

21.  DIY Mutlu Nokta Wall Art : Bu eğlenceli puantiyeli tuvaller aslında bir patates ile basıldı! Ev yapımı damga her bir noktaya eşsiz bir görünüm verir. (via Mağaza Sweet Things ) 

Görünüm Galeri22/100

22.  Kendi Wall Art Print : büyütmek ve duvar yazdırmak istediğiniz bir favori görüntü var mı? Bu eğitim size bunu yapmanın en kolay yolunu gösterir. (İpucu, yalnızca yazıcı gerekir!) (AracılığıylaCreature Konfor ) 

Görünüm Galeri23/100

23.  ABD Wall Art : Bu parça nakliye palet üzerinde böyle büyük bir almaktır. Gerçekten hırslıysanız, bunun yerine tüm dünya haritasını yapabilirsiniz. (via Just Jane ) 

Görünüm Galeri24/100

24.  Tuval Wall Art tırnaklar üzerinde : Kullanım dergisi sayfaları ve beyaz boya altında desenli kağıt bu renkli alıntı sanat eseri yaratmak. (VIA Six2Eleven ) 

Görünüm Galeri25/100

25.  Parlayan Kalpler Duvar Sanatı : Sanatın bu parlayan iş yapmak için akülü dize ışıkları kullanın. Takmak zorunda kalacağınızdan, kabloyu kamufle etmek zorunda kalmazsınız. (VIABrit + Co. ) 

Görünüm Galeri26/100

26. Kumaş Panel Duvar Sanatı : Uzayın makyaj için en hızlı yollarından biri güzel desenli kumaşlar boş tuvaller karşılamaktır. (via Bella Dia ) 

Görünüm Galeri27/100

27. Altın Yaprak Monogram Wall Art : Biz iyi bir işareti seviyorum ve bu altın yapraklı bir sürümü hayal kırıklığı yok. (via 6th Street Design School ) 

Görünüm Galeri28/100

28. Doku Kağıt Wall Art : Bu basit DIY CMYK bir övgüdür gibi görünüyor. Eksik olduğu tüm (via K. Bay Handsomeface ) 

Görünüm Galeri29/100

29. Boya Chip Kalp Sanat : güzel bir ombre parçası için gereken tüm renkleri elde etmek için en kolay yolu nedir? Elbette boya cipsiyle başlayın! Mükemmel renk tonlarını karıştırmaya çalışırken tonlarca kurtarmalısınız. (via I Heart Düzenleme ) 

Görünüm Galeri30/100

30. Şarkı Sözü Wall Art : Başka bir eğlenceli, renkli harfler fikri ile beyaz tuval üzerine almak, bu parça o öne yapmak için bir thrifted resim ve sevdiğim şarkı sözleri kullanır. (via A Beautiful Mess ) 

Görünüm Galeri31/100

31. Tırnak Dize Sanat : Bu kolay DIY ile şekillere kelimelere soyut tasarımlar şey yapabilirsiniz. Bu bir paket! (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri32/100

32. Junk Mail Wall Art : Hiç bu serin soyut parça Crate & Barrel gelen önemsiz posta yapıldığını tahmin eder miydin? Bulunan veya daha doğrusu teslim edilen nesnelerin üzerinden sanat yapmak için mükemmel bir yoldur. (via modge Podge Rocks ) 

Görünüm Galeri33/100

33. Ahşap Stick Wall Art : Bu optik yanılsama duvar sanatı üzerine ciddi bir ezilme var. Anahtar altıgenle başlamak, daha sonra bir küp gibi görünmesi için satırları eklemek. (via ohoh Blog ) 

Görünüm Galeri34/100

34. Renkli Chevron Wall Art : Bu cesur zikzak parça da kolayca bir renk kalın aralığı almak için boya dökülmeleri kullanır. (via Aşk Hue Ev ) 

Görünüm Galeri35/100

35. Altın Confetti Wall Art : kate bir dizi esinlenerek bu basit konfeti tuval Yeni Yıl partisi için süslemek için mükemmel bir yoldur, new york yemekler spade. (via Nane Aşk Social Club ) 

Görünüm Galeri36/100

36. DIY Vintage Kayan : Bu seçim çerçevesi yapma göründüğü kesinlikle daha kolaydır. Hüner önceden yapılmış mukavva harflerle başlamaktır. (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri37/100

37. Retro Ahşap Wall Art : Evinizde bir retro vibe gidiyoruz, bu basit boyalı ahşap paneller sadece sağ dönem hissini ekleyin. (via Oh So Lovely ) 

Görünüm Galeri38/100

38. Ofis Wall Art Malzemeleri : Hiç bu tatlı küçük kırmızı boya ressamın bant ve ofis arzı noktalarla yapıldığını tahmin eder miydin? Harika sonuçlar veren hızlı ve kolay bir projedir. (viaNasıl Orange Hakkında ) 

Görünüm Galeri39/100

39. Ahşap Duvar Sanatı Boyalı : Kanmayın, bu ıslah ahşap proje zaman ve emek-yoğun, ama sonuçlar hiç şüphesiz, çabaya değer. (via Kurtarma Aşk ) 

Görünüm Galeri40/100

40. Geometrik Patchwork Wall Art : Bir başlık yerine sanat fikrini seviyorum ve bu basit geometrik kağıt fikri bizim listesinin başında olduğunu. (via Kırmızı İplik Blog ) 

Görünüm Galeri41/100

41. Coaster Wall Art : çifte görev sanatı hakkında konuşun! Mini zarf tahtası yapmak veya bunları kaldırmak ve mobilyalarınızı mahvetmekten kaçınmak için bu şeritle sarılmış bardak altlıklarını asın. (via Kağıt ve Stitch ) 

Görünüm Galeri42/100

42. Alıntı Wall Art : Kullanım desenli kumaş ve en sevdiğiniz alıntı bu ilham verici sanat eseri yaratmak için. Versiyonunuz ne derdi? (via Marka ve Do Kız ) 

Görünüm Galeri43/100

43. Shoebox Wall Art : Henüz bu shoeboxes geri dönüşüm etmeyin! Sadece birkaç kat boya ile renkli kayan raflara dönüşebilirler. (Ayrıca, semtlere iki fikirlerle tıklayın.) (Via Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri44/100

44. Boya Chip Wall Art : Bu pixelated duvar sanat yaratmak için boya dökülmeleri veya parlak inşaat kağıdı kullanın. Teklifi olsun ya da olmasın seviyoruz. (via A Beautiful Mess ) 

Görünüm Galeri45/100

45. Yazdırılabilir Alıntı Stencil Wall Art : Eğer doldurmak için büyük bir boşluk varsa, bir nakliye paleti kullanarak başlayın. Bir açıklama yapmak mümkün olacak ve boş duvarları çare. (viaHepworths Meclisi ) 

Görünüm Galeri46/100

46. Chevron Açık Wall Art : Bu çarpıcı açık hava sanat bir iç yenileme kereste kurtarılabileceği parçalardan yapılmıştır. Kullanılmayan malzemeleri yeniden biçimlendirmenin harika bir yoludur! (via Home Depot ) 

Görünüm Galeri47/100

47. Sprey Wall Art Boya : boş bir tuval ile ressamın bant (ya da dantel washi bant) bir rulo ve sprey kutular bir çift sanatsal olanaklar sınırsız boya. (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri48/100

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDIYOR

EV DEKORU

BÜTÇE DOSTU EVBu Ay IKEA 9 Vazgeçilmezler

Kate Thorn19 saat önce

ANAKent malzemeci İlkbahar 2017 Dekor Koleksiyonu DIY 11 Things

Kate Thornbir gün önce

ÜNLÜ HABERLena Dunham adlı Ev Is Cesaretle, Rengarenk Chic

Desiree Obir gün önce

ANAŞimdi biri Kings Lane Bu özel Sale ile Courteney Cox’un Ev Can Shop

Kate Thorn2 gün önce

48. Tüy Wall Art DIY : doku hakkında konuşun! Konuklar bu tüylü duvar sanatına çekilecek bahisler yapıyorlar. Bu bir bakalım ve dokunmatik parçası. (via … Meagan aşk ) 

Görünüm Galeri49/100

49. Balık Ölçek Wall Art : Sadece bu Kağıtta kesikler katman tarafından tamamen farklı bir doku oluşturabilirsiniz. Ve bir parça altın boyama yanlış sprey asla asla. (via Let Go güneşlenen ) 

Görünüm Galeri50/100

50. DIY Tel Wall Art : Bu yaratıcı işareti temini için donanım saklamak için Baş. Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca renk ve malzeme var. Ne heceleneceksin? (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri51/100

51.  Cupcake Sarıcı Wall Art : çok şık olabilir kek sarmalayıcıları biliyordu? Hepsi onları düzenlediğiniz yoldur. (VIA Shelterness ) 

Görünüm Galeri52/100

52.  Geometrik Wall Art : Bu kez, boya çip sanat üçgenler kadar yapılan ve normal bir print.We gibi çerçeveli bu kadar basit ve renkli olduğunu aşk olduğunu. (via Nasıl Orange Hakkında ) 

Görünüm Galeri53/100

53.  Color Block Tuval : Popsicle sopa sadece çocuklar için olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu güzel renk tuvalini tekrar düşünün. (via  İnsanoğlu için Tasarım )

Görünüm Galeri54/100

54.  Ferns Pres : Bu Evinizde olabilir en az bakım gerektiren bitkiler olabilir. Onlara basmak için öğreticiyi izleyin, böylece son sürdüreceklerdir. (VIA  Ecab )

Görünüm Galeri55/100

55.  Quilled Monogram : Hiç kağıt quilling duydunuz mu? Kağıt rulolarını 3D olarak sarmanın sanatı. Bu monogram öğreticisini çok seviyoruz. (VIA  Craftastical )

Görünüm Galeri56/100

56.  Washi Teyp Çerçeveleri : duvar sanatı asılı zaman çerçevesi yarısıdır. Peki neden çerçeveyi bir taş sanat eseri haline getirdiniz, (via Co. Brit + ) 

Görünüm Galeri57/100

57.  Kalp Duvar Lambası : Bu akıllı DIY ile evinizin giren herkes için sevginizi gösterin. (via  Kağıt, Plate ve Düzlem )

Görünüm Galeri58/100

58.  Çerçeveli Devletler : Bu eğlenceli haritası DIY ile yaşamış olduğunuz tüm şehirler gösterin.Konumu, taşındığınız yılın kalp, yıldız veya kesme sayılarıyla işaretleyebilirsiniz. (VIA  Kayla Danelle )

Görünüm Galeri59/100

59.  Starburst Ayna : Bu dolup taşan DIY ile bir sonraki seviyeye düz ayna alın. İhtiyacınız olan tek şey, çiçek tedarik deposundan, sprey boyasından ve tutkaltan bazı şubeler. (via  Ten Haziran Blog )

Görünüm Galeri60/100

60.  Dev Çapraz Dikiş : pegboard büyük bir parçası sadece bir büyük boy kanaviçe haline yapılır.Hangi deseni yapardın? (via  Thompson Aile )

Görünüm Galeri61/100

61.  Tip Nakış Hoops : Bu nakış kasnak DIY için gerekli hiçbir dikiş yok. Bunun yerine, kumaş üzerindeki harfleri boyuyor olacaksınız. (VIA  BHG )

Görünüm Galeri62/100

62.  Çiçek Çelenk Misafir Kitaplar : Her yaprak bir arkadaşımdan bir ileti içerir çünkü bu sanat, özellikle anlamlıdır. Bir gelin duşuna ev sahipliği yapıyorsanız bunun mükemmel bir DIY olduğunu düşünüyoruz. (via  Oh Happy Day )

Görünüm Galeri63/100

63.  Giyim Pim Ayna : çamaşır odası için ideal olan bu ayna sadece IKEA kalın plastik mandal ile kaplıdır. (via  Little Green Notebook )

Görünüm Galeri64/100

64.  Mini Chalkboard Portreler : Sen tekrar tekrar bu sanatı DIY olabilir, ama biz bu mini plaklar el çizilmiş aile portreleri fikrini seviyorum. (via  My Fave Are )

Görünüm Galeri65/100

65.  Hex Somun Wall Art : Bu geometrik desenli sanat yapmak için nalburdan veya kullanılmamış IKEA bağlantı elemanları zulandakileri Raid. (via  İnsanoğlu için Tasarım )

Görünüm Galeri66/100

66.  Raptiye Tipografi : Bu fikrin en zor kısmı harfleri çizimi olduğunu. Onları duvarda bulduktan sonra, başparmağınızı uygulamaya başlayın. (via  Flickr Jessica Hische )

Görünüm Galeri67/100

67.  Doku Kağıt Pom Poms : Bu kağıt poms bir parti için bir anlamı olabilir, ama biz arkadaki yuvarlak onları terk ediyorum. (via  Sweetest Amaçlar )

Görünüm Galeri68/100

68.  Renk Bloğu Boyama : Bu resim üzerinde altın çizgili özellikle glam hissettirecek. (VIA  Maria Teorien )

Görünüm Galeri69/100

69.  Duct Tape Canvas Art : Bu kolayca yapabilirsiniz duvar sanatı en hızlı ve en ucuz parçası olabilir. (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri70/100

70.  Harita Monogram : Burada bir kreş Gösterildiği, bu DIY gerçekten her yaş için bir zevktir.Kendinize birkaç adımdan tasarruf etmek için daha küçük karton mektuplarla da başlayabilirsiniz. (via  Ambrosia Creative )

Görünüm Galeri71/100

71.  Elips Sanat Kurulum : bir sır bilmek ister misiniz? Bu sanat eseri tuvalet kağıdı rulolarından yapılmıştır! Çok şık görünmelerini hiç tahmin etmezdik! (via  Daire Terapi )

Görünüm Galeri72/100

72.  Kitap Sayfası Duvar : hızla alan bir sürü doldurmak için ihtiyacınız var? Eski kitaplardan gelen sayfalarda bir duvar kağıdı yazmayı deneyin. Kullanacağınız kitapları bulmak için tasarruf mağazasını veya kütüphanenin satışını yapmak isteyeceksiniz. (VIA  Poppytalk )

Görünüm Galeri73/100

73.  Doğa Nakış : Bu parçalar mutlaka son tasarlanmamıştır. Çiçekler bir süre sonra solacak, ancak bu sadece yeni bir sanat ve dekor yenilemesi için yol açıyor! (via  El Charlotte )

Görünüm Galeri74/100

74.  İplik Blokları Baskı : Sen ipliği ile ahşap blok sararak daha kolay bir damga yapılan hiç. Ve bloğu döndürdüğünüzde desendeki değişiklik, bu parçayı bu kadar görsel olarak ilginç kılıyor.(VIA  kamçısını )

Görünüm Galeri75/100

75.  Bant yılbaşı ağacı : tatillerinde gerçek bir ağacın yer yok? Bunun yerine duvarlarında bir üçlü tohi teyp ağaçları yapın. En iyi kısım? Temizlemek için dağınık çam iğneleri yok! (VIA Brit + Co. ) 

Görünüm Galeri76/100

76.  Dev Duvar Çiçek : Kim duvar çiçekleri utangaç olmak zorunda diyor? Bu güzel pembe olanın oldukça açıkladığını düşünüyoruz! (via  My Fave Are )

Görünüm Galeri77/100

77.  Çerçeveli Tuşları : Bu shadowbox fikri geçmişte yaşamış olduğunuz tüm yerlerin tatlı bir hatırlatma. Gölge kutusunun içinde kaç anahtar olurdu? (via  Young House Aşk )

Görünüm Galeri78/100

78.  Dokulu Duvar Sanatı : dize sanatı yeni bir almak, bu renkli tuval bunu büyük bir dokuya sahiptir. Daha sofistike bir his için mat bir boya kullanmayı düşünebiliriz. (VIA  Blu Kat Kraft )

Görünüm Galeri79/100

79.  Şarap Cork Kurulum : Eğer mantarlarını toplama olduysan, burada bunları kullanmak için bizim favori yolu! Onları toplamaya başlamış olsaydınız, şu an için hiç vakit yoktur! (via  Proje Rowhouse )

Görünüm Galeri80/100

80.  Çerçeveli Glitter : Yapışkan Bu glitter sanat yapmak için hile püskürtün. Peki, bu ve iyi bir elektrikli süpürge. (via  Sayın Kate )

Görünüm Galeri81/100

81.  Tuval Harita : Burada bir harita yapısızlaştırmak başka eğlenceli bir yoludur. Düz bir kağıt versiyonu alın ve çeşitli tuvallerin üzerine sarın. Ülkeleri mükemmel şekilde sıraya sokmak için birkaç haritaya ihtiyacınız olabilir. (via  Küçük Birdie Sırları )

Görünüm Galeri82/100

82.  Ahşap Shim Wall Art : Şimler nalburdan bulmak ucuz ve kolaydır. Ve bu kolay sanat eserine sadece bir miktar ahşap lekesi ve tutkalla dönüştürülebilirler. (via  By Stephanie Lynn )

Görünüm Galeri83/100

83.  Tipo Wall Art : Kendi bir Vandercook yok sırf pazari konum dahaki sefere bu tipo tepsiler tarafından geçemiyor. Bu eğlenceli DIY, sürece olan sevginizi gösterir. (via  Daire Terapi )

Görünüm Galeri84/100

84.  Dişli Kalp : Devam edin ve kendi ev sahibi ise, duvara doğrudan dize sanat tırnak olmasıdır.(via  El Charlotte )

Görünüm Galeri85/100

85.  Dev Fringe Monogram : Bu piñata gibi görünebilir, ancak yalnızca sadece saçak bir boyut kapsayacak şekilde sahip olduğundan yapmak için zaman bir kısmını alır. (via  Sweetest Amaçlar )

Görünüm Galeri86/100

86.  DIY Kemer Memo Board : Sadece bir mantar tahtası asmak ve bir gün deme. Bunun yerine eski veya ucuz bir kemer kullanarak biniciden ilham almış öğretiyi deneyin. (VIA  Poppytalk )

Görünüm Galeri87/100

87.  Altın Feathers Daldırma : Bu güzel yapabilir mobil tavandan asılı, ya da sadece 3D duvar sanat eseri olarak kullanabilirsiniz. (via  My Fave Are )

Görünüm Galeri88/100

88.  Yaşayan Duvar Sanatı : Temel DIY bizim favori yükseltmeleri biri de dize sanat plaklar birkaç hava tesisleri ekliyor. Sadece bitkilerde ısırmak için yeterli yer bıraktığınızdan emin olun. (VIABrit + Co. ) 

Görünüm Galeri89/100

89. Light Up Burcu : cam parçası üzerine buzlu sprey boya kullanarak bu ışık yukarı sanat yumuşak bir ışıltı yayar yapar. (via Vintage Revivals )

Görünüm Galeri90/100

90. Scrabble Çini Wall Art : Kelime Meraklısı ve Scrabble aşıklarını, bu sizin için DIY. Kare ağaçları kesmek için donanım mağazasına gidin, ardından en sevdiğiniz fayansları veya belki tüm zaman kazanan kelimeni boyayın. (VIA Insideways )

Görünüm Galeri91/100

91. Thrift Store Art Güncelleme : Bu aşırı renk engelleme alıyor. Ayrıca, bulduğunuz ya da ele geçirdiğiniz sanatı aslında evinizde asmak istediğiniz bir şey haline getirmenin basit bir yolu.(via Daire Terapi )

Görünüm Galeri92/100

92. Kaşık Sanat : Hayır, biz size duvara asmak kaşık düşündüren değiliz. Bunun yerine, boya fırçası olarak büyük bir metal servis kaşığı kullanan bu renkli sanat eserini deneyin. (via Sayın Kate )

Görünüm Galeri93/100

93. DIY Çikolata Wall Art : Bu resmi-bu var şimdiye kadar gördüğüm sanat tatlı parçasıdır!Sevgililer Günü için mükemmeldir, tek ihtiyacınız olan şey bu yenilebilir şaheseri yapmak için çikolata ve tutkal noktalarıdır. (via Sweetest Amaçlar )

Görünüm Galeri94/100

94. CD Kutu Sanat : hala etrafında yüzen birkaç CD durumlarda varsa, kareleri olarak kullanmak için bu DIY deneyin. (via Ülke Living )

Görünüm Galeri95/100

95. Nakış Hoop Sanat : Bir kez daha, hiçbir dikiş bu eğitim için gerekli! Bunun yerine, akıllı görüntü parçaları yaratmak için çemberler etrafında ve çemberler boyunca sarmalayacaksınız.(via Danielle Burke Leo )

Görünüm Galeri96/100

96. Petek Duvar : Bu ombre petek tasarımlı bir sanat eseri haline tüm duvar çevirin. Biraz ahşap işi gerektirir, ancak tamamen buna değer. (via Vintage Revivals )

Görünüm Galeri97/100

97. Dudak Wall Art Print : Sizin ruj koleksiyonu bu kadar kolay DIY için boya paleti olur. Bu parçanın banyoda harika görüneceğini veya sabahları nereye hazır olduğunuzu düşünüyoruz.(via PS I Bu yapılan )

Görünüm Galeri98/100

98. Taraklı Wall Art : Daha önce gösterdi balık pulu sanat Biraz daha renkli almak, bunlar çoğunlukla tek renkli parçalar kontrast birkaç pop ile bile serin yapılır. (via My Fave Are )

Görünüm Galeri99/100

99. Şerit Fotoğraf Duvar : Ekran anlık fotoğraflar, kartpostal veya bu beş dakikalık DIY ile basılmış Instagram fotoğrafları. (via I Spy DIY )

Görünüm Galeri100/100

100. İplik Banner : Ve nihayet, biz başka bir büyük zulası-buster var. Bu yapımı kolay iplik afişi, evinizde cesur bir ifade. Anahtar şekli kırpmak için sonra tüm parçaları aşağı yapıştırılır.