Sinemadaki Çılgın Dersane 4 Ancak Burada Seyredilir | Vektörel Çizim

Sinemadaki Çılgın Dersane 4 Ancak Burada Seyredilir


çılgın dersane 4

Sinemadaki Çılgın Dersane 4 Ancak Burada Seyredilir

Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte sinema vizyonu da şenlendi. Birbirinden yeni filmler çekilmeye başlanırken, çekilen onlarca filmde yeni sezonda seyircilerin huzuruna çıkmaya başladı. Onlarca yerli ve yabancı film her gün vizyona girerken, bir yandan da sinemaya gitmek yerine evine sinema sistemi yapan veya evinin konforunda sinema keyfi yaşamak isteyenlerde hızla uygun bir film sitesi aramaya başladı. Peki evinin konforunda seyir keyfi yaşamak isteyen kişiler için bir film sitesi nasıl olmalıydı? Bu soruyu sizler için cevaplıyoruz;

• Öncelikle evinde film izleyen kişilerin internet altyapısı değişik olabiliyor. Bu yüzden de kesintisiz bir film keyfi için bir film sitenin birden fazla çözünürlükte video alternatifi olmalıdır. Bu şekilde internet altyapısı iyi olan kişiler 1080p, 720p gibi yüksek çözünürlükte film izleyebilir, interneti çok sağlam olmayan kişiler ise kota dostu seçeneğiyle film keyfi yaşayabilir.
• Bir film sitesi reklamlarla sinemaseverin bilgisayarına ve göz zevkine zarar vermemelidir. Bu yüzden de ahlaki sınırlara sahip reklamlar sitede yer almalı ve bu reklamlar kullanıcıyı olumsuz etkilemeyecek alanlarda konumlandırılmalıdır.
• Film sitesinin mutlaka geniş bir arşivi olmalıdır. Kullanıcı aradığı her filmi bu arşivden kolaylıkla bulmalıdır. Bu arşiv içerisinde sadece İMDB’si yüksek, ismi çok duyulmuş filmler olmamalıdır. İsmi arka planda kalmış, izleyici kitlesi az olsa da kaliteli olduğu belirtilmiş birçok filmde bu arşive konulmalıdır.
• Film sitelerinin mutlaka güncel filmlere yönelik araştırmaları olmalıdır. Örneğin son dönemlerin en komik ve maceralı yerli serisi olan çılgın dershane 4 filmi izle yada bu filmin fragmanını görmek isteyen kişiler bunu sitelerinde güncel olarak görmelidir. Bu yüzdende piyasayı iyi takip eden bir upload ekibi gerekmektedir.
Çılgın dershane 4 izle ya da Sebahat Melahat, Senden bana kalan ve daha birçok 2015 yapı yerli filmi bu platform altında sunabilecek kalitede bir site gerekmektedir. Üstelik yabancı filmlerde de aynı kaliteyi göstermeli ve vizyondan düşmeden önce sitede bu filmler kullanıcılarla buluşturulmalıdır.
Böyle bir film sitesi vardı da biz mi görmedik? Dediğinizi duyar gibiyiz. İşte sizlere tüm bu hizmetleri sağlayan ve kaliteli ekibiyle size %100 konforlu ve kaliteli dakikalar geçirmeyi garanti eden sinema platformumuz, siz sinemaseverleri de bünyemize katarak Türkiye’nin en iyisi olmayı hedeflemektedir. Sizde en iyi ve en güncel filmleri anında izlemek, hiçbir ücret ödemeden vizyon filmlerinin tamamına HD kalitede ulaşmak için sitemizi ziyaret edin.