Tasarım Dünyası | Vektörel Çizim, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Web Tasarım

Tasarım Dünyası

En İyi Ücretsiz Sertifika ve Diploma Şablonları Örnekleri

En İyi Ücretsiz Sertifika ve Diploma Şablonları Örnekleri PSD, EPS ve AI formatında İyi Sertifikası ve Lisansüstü Diploması Şablonları indirin. Bu yeni ve temiz Sertifikası ve Diploma Şablonları ile eski sertifika şablonları değiştirin. Bugün, bu yazı, ben PSD, EPS ve AI formatları mevcut en iyi Sertifikalar ve Diploma şablonları vitrine duyuyorum. Ben bir sertifika baktığın zaman ben çeşitli şeyler için ... Devamını Oku »

İyi Bir Grafiker Olmak İçin Oynamanız Gereken Oyunlar

Pen Tool – Kalem Çizim Aracı Oyunu Kalem Çizim Aracı Oyunu size pen tool aracını nasıl kullanabileceğinizi öğretiyor. Oyunda çizilen şeyleri siz üzerinden geçerek çiziyorsunuz.   RGB Renk Kodu Bulma Oyunu RGB Renk Kodu Bulma Oyunu size verilen kodların hangi renge tekabül ettiğini bulmak için oynanan bir oyun. Bakalım renk kodlarına ne kadar hakimsiniz. Bilinmiş Markaları Ne Kadar Tanıyorsunuz Bilinmiş ... Devamını Oku »

En Güzel Tabela Örnekleri Cephe Tabelaları

Tabela Örnekleri Türkiye ve Dünya’dan en güzel tabela örneklerini sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Cephe Tabelaları, Kutu Harf, Krom Harf, Işıklı tabela, Işıksız Tabela, Gold Harf, Gümüş Krom Harf, Pleksi Kutu Harf, Vinil tabela, Kompozit Tabela, Ledli Tabela ve daha birçok farklı tabela örneğini bulabilirsiniz bu konuda. Tabela imalatı hakkında isteğiniz olursa Facebook sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Cephe Tabelaları Plaza Tabela ... Devamını Oku »

En Güzel 100 Font Yazı Tipi

  Web siteleri, niş bağlı olarak, teslim içeriği hakkında tüm vardır. içerik ya görüntüler, videolar, müzikler veya metin ile teslim edilebilir. Metin içeriği sunma kolay ve yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biridir. Elbette farklı web sitelerinin bir sürü fark ediyorum, ve hatta burada, biz çoğunlukla şimdi görüntülerle her ile metinleri kullanın ve daha sonra sadece renk, ya da anlam ekleyin. Burada ... Devamını Oku »

Ücretsiz PowerPoint Sunum Şablonları – Temaları

  Bu konumuzda Ücretsiz PowerPoint Şunum Şablonları ve temalarını bulabilirsiniz. Tamamen modern ve yenilikçi tasarımlarıyla göz kamaştıran tasarımlar kullanımı çok kolay olarak tasarlanmıştır. Profesyonel sunumlarınızda kullanabileceğiniz eşsiz sunum şablonlarıdır hepsi. Finans sektöründen tutun Turizm’e, Gıda sektöründen tutun Seo’ya, Bilişimden tutun Sağlık sektörüne kadar tüm sektörleri kapsayan geniş arşivli temalardır. Standard(4:3) 1 master background , 1 internal slide Download Widescreen(16:9) : Bird-Nests-Nature-PowerPoint-Templates-Widescreen Download ... Devamını Oku »

50 Adet Ücretsiz En Güzel Windows 8.1 Temaları

Bir uygulama veya tüm işletim sistemi, buna temaları uygulamak yeteneği onu olun çok daha kişiselleştirilmiş bir deneyim bunu kullanarak yapar. Herhangi bir ana işletim sistemi gibi, Windows, ilk günlerinden beri tema desteği mevcut olmuştur ve sürekli zamanla geliştirilmiştir. Geçen yıl, biz size bir liste getirdi Windows 8 için bizim favori temalar ve görsel stiller 25 , ve şimdi, o zamandan ... Devamını Oku »

40 Adet Ücretsiz Harika Kurumsal Kimlik Şablonu | Stationary Branding Mockup

kurumsal kimlik şablonu

40 Adet Ücretsiz Harika Kurumsal Kimlik Şablonu | Stationary Branding Mockup Bu rekabetçi iş dünyasında, iyi bir şekilde müşterilerinize şirket sunmak tam bir başarı için ilk adımdır. Markalaşma herhangi bir iyi bir tasarımcı en temel becerilerden biridir. Büyük markalaşma indentity oluşturma bir şey, ama oyunu kaldırabilir ürünleri kullanarak tasarım görüntüleme, modern ve ilginç yollar kullanarak. Serbest tasarımcılar bir çok kırtasiye ... Devamını Oku »

15 Adet Ücretsiz Photoshop Eklentileri 2015

bedava photoshop

Adobe Photoshop, Adobe şirketi ödenen yazılım ve fotoğraf düzenleme için kullanılan en popüler yazılımdır. Orada kalem, kağıt ve fotoğraf terbiye, düzenleme için kalemler güvenmek için kullanılan bir zaman vardı, ama şimdi sadece yüklü adobe photoshop ile bir bilgisayar sistemi olması gerekir. Sayısız özellikleri, uygulamalar ve eklentiler durumu ile photoshop tasarımı ve görüntüleme ile ilgili tüm sorunları çözmek için vardır. 15 Adet ... Devamını Oku »