Tasarım Dünyası | Vektörel Çizim

Tasarım Dünyası

Resim Çerçevesi Photoshop Çerçeveleri

resim çerçevesi

Photoshop ve Elements’daki resimlerinize eklemek için harika ücretsiz fotoğraf çerçevelerimizi ve kenarlıklarınızı indirin. Resimlerinize Photoshop çerçeveleri veya kenarlıklar ekleme, onlara sanatsal bir görünüm kazandırmanın mükemmel bir yoludur. Burada, sıkıntılı kenarlardan klasik siyah kenarlığa kadar değişen, dijital fotoğraflarınızı indirip kullanmanız için 50 adet ücretsiz fotoğraf çerçevesi yaratmış bulunuyoruz. Bunları kullanışlı buluyorsanız, lütfen bu URL’yi başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. Ve sonuçlarınızı yüklemek unutmayın ... Devamını Oku »

Whatsapp Arka Plan Duvar Kağıdı Resimleri

whatsapp arka plan resmi

En popüler ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, akıllı telefon gibi küçük ekranlarla sınırlı değil. WhatsApp bağlantısı büyük ekranlara yayıldı. Basitçe söylemek gerekirse, artık WhatsApp’ı PC’de ve hatta tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda, kullanıcılar bu mesajlaşma uygulamasını PC’de kullanmalarını sağlayan WhatsApp Web’i piyasaya sürüldü. Bilgisayar için WhatsApp gerçekten harika çalışıyor ve Chrome Tarayıcı ile kullanılabilir. Böylece, artık akıllı telefonunuzda, ... Devamını Oku »

Tumblr Arka Plan Resmi

TUMBLR-ARKA-PLAN-RESMi

Tumblr, blog’un ve Yahoo’nun sahip olduğu sosyal ağın platformudur. Bu, kullanıcıların web sitesine farklı içerik türünü göndermesine olanak tanır. Bu, gençler arasında ünlü popüler bir sosyal ağ platformudur. Tumblr’de müzik, video, fotoğraf, tırnak vb. Bir çok mesaj paylaşılıyor. Her blog yazarının bloglar için iyi bir arka plan koyması gerekiyor. Bu yazı sayesinde size blog yazarları için özel olarak Tumblr geçmişini ... Devamını Oku »

Kanvas Tablo Örnekleri ve Duvar Dekorasyon Süsleme

kanvas tablo

KANVAS TABLO MODELLERİ Fakat onu en az sevdiğim ilk 100 fikirümüze biraz daralttık. İster metalik veya neon, renk bloğu veya obmre, 2D veya 3D olsun, evinizle bütçenize uyacak bir fikir var. En sevdiğiniz yorumları bize söyleyin. Görünüm Galeri1/100 1.  Sequins Wall Art : Bazı ışıltı ekleyin e bu basit bir proje ile evinize parlıyor. Eski ya da tasarruf edilmiş bir ... Devamını Oku »

İyi Bir Grafiker Olmak İçin Oynamanız Gereken Oyunlar

Pen Tool – Kalem Çizim Aracı Oyunu Kalem Çizim Aracı Oyunu size pen tool aracını nasıl kullanabileceğinizi öğretiyor. Oyunda çizilen şeyleri siz üzerinden geçerek çiziyorsunuz.   RGB Renk Kodu Bulma Oyunu RGB Renk Kodu Bulma Oyunu size verilen kodların hangi renge tekabül ettiğini bulmak için oynanan bir oyun. Bakalım renk kodlarına ne kadar hakimsiniz. Bilinmiş Markaları Ne Kadar Tanıyorsunuz Bilinmiş ... Devamını Oku »

Ücretsiz PowerPoint Sunum Şablonları – Temaları

  Bu konumuzda Ücretsiz PowerPoint Şunum Şablonları ve temalarını bulabilirsiniz. Tamamen modern ve yenilikçi tasarımlarıyla göz kamaştıran tasarımlar kullanımı çok kolay olarak tasarlanmıştır. Profesyonel sunumlarınızda kullanabileceğiniz eşsiz sunum şablonlarıdır hepsi. Finans sektöründen tutun Turizm’e, Gıda sektöründen tutun Seo’ya, Bilişimden tutun Sağlık sektörüne kadar tüm sektörleri kapsayan geniş arşivli temalardır. Standard(4:3) 1 master background , 1 internal slide Download Widescreen(16:9) : Bird-Nests-Nature-PowerPoint-Templates-Widescreen Download ... Devamını Oku »