Web Tasarım | Vektörel Çizim

Web Tasarım

Themeforest’te En Çok Satılan 10 Website Teması

Themeforest’te En Çok Satılan 10 Website Teması Dünyanın en büyük tema fabrikası olan Themeforest, Envato Market’in bir parçasıdır. Themeforest içerisinde WordPress, Joomla ve Drupal gibi popüler CMS ürünleri için HTML şablonları yanı sıra hertürlü website temaları satın alabilirsiniz. Öğeler karmaşıklığı, kalite ve dosyanın kullanımı ile ilgili fiyatlandırılır; toplam tutarı ayrıca Alıcı Ücreti dahildir. Kendi alanın en büyük olan bu web site tema fabrikası, ... Devamını Oku »

15 En İyi Bedava Site Kurma Sitesi

  Bedava Site Kur Sıfırdan yeni bir Bedava site kur.  vb için harcadığımız her dakika. vs. -Sadece zaman ve para israf vardır ve bu Web sitesi oluşturucuları bitmiş benim örnekler almak hem de kod yazmak gerekir kaçınmak için mükemmel öğrendim. Hatta geliştirici bir web tasarımcısı olarak sürekli üstüne sen ve günün sonunda bu küçük görevler için küçük bir Web sitesi-yeni bir ... Devamını Oku »

En iyi Alışveriş ve Giyim Siteleri Temaları Ücretsiz İndir

E-ticaret günümüzde web tartışılan en popüler konu biridir. fikir online iş her yerde yayılıyor ve dolayısıyla e-ticaret mağaza sayısı her geçen gün artmaktadır vardır. Bir web sitesi Bina artık zor bir iştir. Değil çevrimiçi forumlar size yardımcı olacaktır eğer, web her şey için bir öğretici olacaktır. Eğer elinde bir etki alanı ve web hosting varsa, bir online iş çalıştırmak için ... Devamını Oku »

Web Tasarımcılar için 2015 Yılının En Güzel Tasarım Şablonları Ücretsiz

web tasarim döküman

İnanılmaz tasarımcıları ve geliştiricileri bize ilham, heyecanlı ve etkilendim biraz daha sıklıkla daha yapmak, her gün yeni projeler bırakın. Bugün biz bir ay içinde kullanabileceğiniz daha eklentileri, galeriler, simgeler, WordPress temaları, şablonlar ve daha fazla araç içeren bir koleksiyon ile web tasarımcıları için en iyi ücretsiz kaynakların aylık toparlama devam ediyoruz. Bu koleksiyon ile gitmek için bir şey ise, 2015 ... Devamını Oku »

2015 Yılının En Güzel Ücretsiz Blogger Temaları

Blogger, Google tarafından desteklenmektedir çoğu talep blog platformu biridir. Blogger, Google tarafından geliştirilen güçlü blog platformu biridir ve en eski blog platformlarından biridir. Blogger kendi tema editörü yerleşik, geliştirici becerilere sahip gerekmez ünlü, basit ama güçlü bir blog platformu, kullanımı kolay. Eğer blogunuza gerçekten ciddi bir teçhizat gerektiren ciddi bir blogger iseniz, blogger platformu tarafından sağlanan 16 blogger şablonları ile ... Devamını Oku »

Wix.com ile Yapılmış Harika Websitesi Örnekleri

wix website kur

  Wix 2006 yılında kurulan, Wix çevrimiçi en popüler ücretsiz web sitesi oluşturma hizmetlerinden biridir. 39 milyonun üzerinde kullanıcısı ile, Wix ücretsiz bir web sitesi oluşturmak için kolay bir platform sağlar. Eğer kurumsal bir web sitesi veya kişisel portföye ihtiyacınız olursa, Wix sizin tarafınızdan kullanılmak için 100’lerce çarpıcı şablonu hizmetinize sunar. Tasarım kullanımı kolaydır, sürükle-bırak tekniğiyle HTML5, CSS, Flash veya başka herhangi bir ... Devamını Oku »

Web Tasarım 2015 Tüm Yenilikler, Programlar, Fontlar ve Trendler

web tasarım nasıl yapılır web tasarım fiyatları web tasarım programı

2015 yılına girdiğimiz andan itibaren bu yılın web tasarım trendleri belirlenmeye başlamış ilk andan itibaren. Ayrıca web tasarımda tasarımcı ve geliştiricilerin işini kolaylaştıracak yeni programlarda gün geçtikçe piyasaya çıkmaya devam ediyor. Tasarımcıları ve geliştiricileri için, yeni podcast, renk kaynakları, ve çok daha fazlası için tasarım ekipleri, çerçeveler ve BoilerPlates, yeni tasarım kaynakları, JavaScript kaynakları, kaynakların yeni uygulamalar dahil ettik. Ve her zaman ... Devamını Oku »

40 Adet Ücretsiz phpBB – vBulletin Forum Teması Şablonu

forum kurmak

phpBB popüler ücretsiz açık kaynak internet forumu için yazılım PHP kodlama dili oluşturulur.phpBB kişi ya da forum üyesi bir grup ile bağlantı içinde kalmak için internet forum oluşturmak için kullanmaktır. İnternet Forum halkların bir dizi kendi görüş ve önerilerinizi tartışmak tartışma alanı olarak tedavi edilen bir web sitesidir. Ayrıca mesaj panosu, bülten tahtası ve tartışma grubu veya web forum olarak ... Devamını Oku »

70 Adet Ücretsiz Responsive Drupal Website Teması

Bir cep dostu kişisel veya profesyonel bir web sitesi veya blog oluşturmak için Drupal kullanmak istiyorsanız, o zaman bu ücretsiz Drupal temaları kontrol etmek zorunda. Bu ücretsiz Drupal temaların hepsi duyarlı düzenleri var ve onlar Bootstrap çerçeveler, Google Fonts, sürgü gibi büyük özellikleri, Yazı Başar simgeler, Facebook entegrasyonu, sosyal ağ simgeleri, ve daha fazlasını içerir. Fabist Zen Alt Tema Bu ... Devamını Oku »