Whatsapp Arka Plan Duvar Kağıdı Resimleri | Vektörel Çizim

Whatsapp Arka Plan Duvar Kağıdı Resimleri


 

En popüler ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, akıllı telefon gibi küçük ekranlarla sınırlı değil. WhatsApp bağlantısı büyük ekranlara yayıldı. Basitçe söylemek gerekirse, artık WhatsApp’ı PC’de ve hatta tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda, kullanıcılar bu mesajlaşma uygulamasını PC’de kullanmalarını sağlayan WhatsApp Web’i piyasaya sürüldü. Bilgisayar için WhatsApp gerçekten harika çalışıyor ve Chrome Tarayıcı ile kullanılabilir. Böylece, artık akıllı telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya PC’nizde WhatsApp’e aynı anda erişebilirsiniz.

Bölüm 1: 20 Şık WhatsApp Duvar Kağıtları

WhatsApp duvar kağıtları, kullanıcılara arkadaşlarıyla konuşurken hoş ve güzel bir arka plan oluşturmak için bir seçenek sunar. Bu özellik, uygulamanın muhteşem özellik listesine mükemmel bir ektir. Çeşitli sitelerde WhatsApp duvar kağıdı ücretsiz indirilebilir sunuyoruz. Bu sitelerden WhatsApp duvar kağıdı indirerek sohbetinizi daha ilginç hale getirin.

1. Çeşitli beyaz ve siyah çakıllarla güzel kalp şeklindeki çakıl. Aşka hayran kaldıysanız ve telefonunuzun ekranında kalp şeklindeki duvar kağıtları kullanmak istiyorsanız, bu kalp şeklindeki duvar kağıdını kesinlikle seveceksiniz. Özellikle WhatsApp sohbet ekranınız için daha cazip hale getirmek için tasarlanmıştır.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

2. Nefis WhatsApp duvar kağıdı, jöle sergiliyor. Doğası gereği yemek mısınız? Evet ise, WhatsApp sohbet ekranı için tasarlanmış bu duvar kağıdını kesinlikle seveceksiniz. Şeker ile kaplanmış lezzetli jölelerden oluşan duvar kağıdı ağzınızı su ile doldurur.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

3. Sarı-kırmızı kombinasyonda cızırtılı ateş ile gitar duvar kağıdı. Müzikten hoşlanıyorsanız ve gitara bayılırsanız, bu dramatik yangın ve gitar kombinasyonunu WhatsApp sohbet ekranında arka plan duvar kağıdı olarak ekleyebilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

4. Çilek ile lezzetli ve tatlı duvar kağıdı. Sohbet arka planı olarak bu nefis jöleyi ekleyerek sohbetinizi daha tatlı hale getirebilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

5. Pembe tonlarında kelebeklerin güzelce tasarlanmış duvar kağıdı. Doğa ile alâkalı şeyler sizi daha fazla büyüleyecek olursa sohbet arka planınıza bu hoş kelebek duvar kağıdını ekleyebilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

6. WhatsApp sohbet ekranı için muhteşem çiçekli duvar kağıdı. Bu çekici çiçek duvar kağıdı ekleyerek sohbetinizin arka planına ihtişam katabilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

7. Gerçek güzelliği tasvir eden iki tonlu renkte kuru yaprak bir duvar kağıdı. Bu duvar kağıdını ekleyerek sohbet geçmişine sanatsal bir görünüm verebilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

8. Sohbet ekranınızı güzelleştirmek için bir sualtı gitar duvar kağıdı. Gitar çalmak tutkunsa ve deniz hayatına tapıyorsun. Bu sualtı gitar duvar kağıdı, sohbet arka planı olarak ayarlamak için mükemmeldir.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

9. Çekici kırmızı dudakları açığa çıkaran bir kadın yüzü çiçeklerle süslenmiştir. Bu şık bir şekilde tasarlanmış duvar kağıdı, kesinlikle WhatsApp sohbet ekranını cızırdatıyor.

10. Gökyüzü duvar kağıdının altında, sayısız yıldız ve kaya ile kaplı karda gösteriliyor. Bu eşsiz ve mükemmel mükemmellik duvar kağıdı ile WhatsApp duvar kağıdınıza zafer ekleyin.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

11. Dubai’nin manzarasına sahip duvar kağıdı, çok popüler Burj Khalifa’yı gösteriyor. Dubai gibi ziyaret şehirleriniz hayalinizdeyse, bu güzel duvar kağıdını WhatsApp sohbet ekranınıza ekleyerek her gün bu rüyayı yaşayabilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

12. Jems Chocolate duvar kağıdı, sohbet ekranına lezzetli bir görünüm kazandırır. Bu duvar kağıdıyla WhatsApp sohbet arka planınızı daha renkli ve çekici hale getirin.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

13. Güzel Sonbahar mevsimini gösteren farklı renklerde yaprak. Bu güzelliği sağlamak için bu mevsimsel duvar kağıdı WhatsApp sohbetine ekleyin.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

14. Paris’in ünlü Eyfel Kulesi, gökyüzüne dokunuyor. WhatsApp duvar kağıdı aracılığıyla Dünyanın Yedi Harikasından birini telefon ekranınıza ekleyin.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

15. WhatsApp sohbet ekranınız için göz kamaştıran bir doğa duvar kağıdı. Bu duvar kağıdıyla WhatsApp’inizin sohbet ekranına güzellik ile birlikte sadelik ekleyebilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

16. İki küçük kuşun birbirini seven, çekici bir duvar kağıdı. Bu büyüleyici duvar kağıdını WhatsApp sohbet ekranınıza ekleyerek doğanın güzelliğini tadabilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

17. Kırmızı kalp, su damlaları duvar kağıdı. Bu duvar kağıdı kalpte kırmızı renk vurgulayan kendine has bir güzelliktir.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

18. Güzel renk tonlarında bir tekne ile deniz plajı manzarası. Eğer gerçek bir doğa sevgilisi iseniz, bu muzip duvar kağıdı sohbet ekranınıza ekleyebilirsiniz.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

19. Sohbet ekranınızı daha canlı kılmak için çeşitli tonlarda su kabarcıkları.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

Şık WhatsApp duvar kağıtları

20. WhatsApp Duvar Kağıtları, çocuklarıyla leopar. Duvar kağıdı bir anne ile çocukları arasındaki gerçek ve gerçekten sevecen bağları gösterir.

Şık WhatsApp duvar kağıtları

Bölüm 2: Android Telefonlardaki WhatsApp Duvar Kağıdını Değiştirme

Adımlar

1. Akıllı telefonunuzda WhatsApp’ı açın.

2. Bir sohbet penceresi açmak için sohbet seçeneklerine dokunun.

3. Ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine dokunun. Dokunduktan sonra bir açılır menü görünür.

4. Listelenen seçeneklerden “Duvar Kağıdı” üzerine dokunun. Bundan sonra, duvar kağıdı olarak ayarlamak istediğiniz görüntüyü seçmek için çeşitli seçeneklerle birlikte bir açılır pencere görüntülenir. Seçenekler Belgeler, WhatsApp görüntüleri, Varsayılan ve Hayır Duvar Kağıdı gibidir.

5. İstediğiniz seçeneğe dokunun ve sohbet pencereniz için ayarlamak istediğiniz resmi seçin.

Bölüm 3: Windows Phone’ta WhatsApp Duvar Kağıdı Nasıl Değiştirilir

Adımlar

1. Windows akıllı telefonunuzda WhatsApp’ı açın.

2. Bundan sonra, ekranın altındaki çubuğu kaldırın.

3. Mevcut seçeneklerden “Ayarlar” üzerine dokunun.

4. Şimdi, farklı seçenekler alacaksınız ve bu Sohbet Seçenekleri> Varsayılanları Yedekle seçeneklerinden birine dokunun.

5. Şimdi, WhatsApp görüntülerinden, galeriden, web’den arama, resim çekme vb. Seçeneklerinden duvar kağıdınızı seçmenize olanak tanıyan birkaç seçenek içeren bir açılır pencere açılacaktır.

6. Tercih ettiğiniz görüntüyü seçin ve WhatsApp arka plan duvar kağıdı olarak ayarlayın.

Bölüm 4: iPhone’da WhatsApp Duvar Kağıdı Nasıl Değiştirilir

Adımlar

1. iPhone cihazınızda WhatsApp’ı açın.

2. WhatsApp ekranının sağ alt tarafındaki “Ayarlar” üzerine dokunun.

3. Şimdi, Sohbet Ayarları> Sohbet Duvar Kağıdı üzerine dokunun. Sizden seçim yapmanın üç yolu var – Duvar Kütüphanesi, Fotoğraf Kütüphanesi ve Duvar Kağıdını Sıfırla.

4. İsteğe bağlı olarak önceden ayarlanmış çeşitli duvar kağıtlarının bulunduğu Duvar Kağıdı Kitaplığı seçeneğine hafifçe vurun. Alternatif olarak, “Fotoğraf Kitaplığı” na dokunarak resim galerinizden seçim yapabilirsiniz.

5. WhatsApp sohbet penceresinde duvar kağıdını kaldırmak veya sıfırlamak için “Duvar Kağıdını Sıfırla” üzerine dokunun; duvar kağıdı kaldırılacaktır.

Yani, Android telefon, Windows akıllı telefonu veya iPhone kullansanız da, sohbetlerini iyi ve çekici hale getirmek için WhatsApp sohbet duvar kağıtlarını seçiminize göre hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.