Yüksek Kaliteli Bulut Resimleri | Vektörel Çizim

Yüksek Kaliteli Bulut Resimleri


Bulut dokular için kompozisyonlar gerçekçi arka planlar ve efektler yaratmak için yararlıdır. Tabii, dijital bulutları ve bulutlar efektler oluşturmak için kullanabileceğiniz Adobe Photoshop gibi programlar var zaten. Ancak, bu dijital yorumlamalar gerçek bulut fotoğrafları ile başabaş hala vardır. Bu yazı, yukarıda alınan bulutlar 18 yüksek kaliteli fotoğraf bir dizi uzağa vermekteyiz.Anlamı, bu kabarık, pamuk gibi bulutlar havadan fotoğrafları vardır. Bu web siteleri, banner reklamları için arka plan oluşturmak için yararlıdır, ve hatta şeyler için daha sonra yazdırmak niyetinde. Bu resimler RAW formatta bir profesyonel dijital kamera kullanılarak alındı ​​ve daha sonra JPEG dönüştürülür. Her doku 4928 x 3264 piksel çözünürlüğe sahip.

Tüm 18 gökyüzü dokular gibi olur, biz tek bir arşiv dosyasında indirebilirsiniz bu yazının sonunda bir bağlantı sağladı. Ancak, yüksek çözünürlüklü formatta, dosya indirme kesinlikle yavaş internet bağlantısı var özellikle indirmek için size bol zaman alacağı, (8MB üzerinden en) gerçekten büyük.

Sadece bazı fotoğrafları almak istiyorsanız Öte yandan, tek tek dosya indirmek için bizim Flickr sayfasına gidebilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece indirmek istediğiniz belirli doku önizleme resmine tıklayın. Flickr sayfasında, size ihtiyacınız orta uygun boyut, büyük, orijinal çözünürlükte indirmek için seçeneğiniz vardır.

18 FLUFFY BULUTLAR VE SKY Textures

Aşağıda bir uçak penceresinden alınan bulutlar ve gökyüzü 18 yüksek çözünürlüklü fotoğraflar bulunmaktadır. Onlar kabarık pamuksu bulutlar küçük bulutların grubundan değişir. Yaratıcı bunları kullanın! Ben senin projelerde bunları yararlı bulacağınızı umuyorum. Vb Facebook, Twitter, Pinterest, Google Plus bu yüksek kaliteli ücretsiz kaynakları paylaşmak için unutmayın Sadece indirme sayfasına gitmek için önizleme görüntüsünü çarptı. Eğer bütün paketi istiyorsanız Veya, bu yazının altındaki indirme düğmesi için bakmak.

free fluffy small group of clouds textures

fluffy white clouds against blue sky texture

cotton like clouds and sky texture

sea of cotton like clouds texture

low-lying clouds texture

gök-dokular-4

cloud painting texture

free low lying cloud and sky texture

cotton-like cumulus clouds texture

mass of white clouds texture

mass of white clouds texture

cotton-like cumulus clouds texture

mass of white clouds texture

cotton-like cumulus clouds texture

low lying dark clouds texture

cotton-like cumulus clouds texture

cotton-like cumulus clouds texture

cotton-like cumulus clouds texture

cotton-like cumulus clouds texture